Wypadek przy 208 km?h.
Źródło: Bri4ka. COM

Wypadek przy 208 km/h. To co się dzieje z autem po prostu przeraża. Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Września 2020

Wypadek przy 208 km/h w większości przypadków kończy się po prostu ogromną tragedią. W sieci pojawiło się szokujące nagranie, które przedstawia jak opłakane skutki może mieć zderzenie z pojazdem przy takowej prędkości.

Wypadek przy 208 km/h i jego fatalne konsekwecje. To nagranie uzmysłowi każdemu kierowcy jak zabójcza jest brawura oraz nadmierna prędkość.

Bardzo często słyszymy o kolejnym tragicznym wypadku, spowodowanym brawurową jazdą oraz nadmierną prędkością. Zderzenie z innym pojazdem przy prędkości 208 km/h ma fatalne konsekwecje. Jest to film skierowany do osób, które zbyt często przekraczają tę barierę prędkości.

Dzisiaj grzeje:

1. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu

2. Uwielbiali ją widzowie TVP, TVN i Polsat. Aktorka ma 4. stadium raka, chce żegnać się z bliskimi

3. Koszmarny wypadek. 15-latka na motorze dosłownie wbiła się w samochód osobowy

Pewni youtuberzy postanowili przedstawić jak bardzo niebezpieczna i zabójcza jest nadmierna prędkość. W tym celu zaaranżowali zderzenie samochodu osobowego z autobusem. Auto uderza w bok busa przy prędkości 208 km/h.

Do przeprowadzenia testu użyto oczywiscie manekina, jednak wynik oraz obraz tego testu jest na tyle drastyczny, że przedstawia wiele argumentów, by zwolnić i jeździć po prostu wolniej. W wyniku takiego uderzenia żaden człowiek nie miałby szans na przeżycie.

Bezmyślna jazda zakończyła się koszmarnym wypadkiem. Motocyklista z impetem uderzył w osobówkęBezmyślna jazda zakończyła się koszmarnym wypadkiem. Motocyklista z impetem uderzył w osobówkęCzytaj dalej

Autobus na poniższym nagraniu został dosłownie przecięty na pół. Youtuberzy pokazali również, jak długa jest droga hamowania z prędkości 140 km/h. Oprócz czasu reakcji, samochód przed zatrzymaniem się pokonał 70 metrów. To daje do myślenia.

Filmik pochodzi z kanału Bri4ka. COM. Jeżeli jesteście zainteresowani efektami zderzenia z autobusem polecamy oglądać od 19.00.

Zobacz także:

1. Łukasz Szumowski przyłapany. Cudowne ozdrowienie byłego ministra zdrowia?

2. Jamnik płakał długimi godzinami. Jego najlepszy przyjaciel był w strasznych opałach, tak bardzo chciał mu pomóc

3. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w ChojnicachLamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach

4. Minister zdrowia wprowadza nowe obostrzenia. Co się zmieni dla kierowców?

5. Nowe auta mają uniemożliwić przekraczanie prędkości. Tako rzecze ETSC

6. ING Bank wprowadza pilne zmiany. Klienci muszą być przygotowani już dziś

Następny artykuł