Wypadek Motocyklista
Źródło: TVTver - ТВ Тверь

Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Września 2020

Wypadek z poniższego nagrania mrozi krew w żyłach. Motocyklista z impetem wjechał w samochód osobowy. Wielką ostrożność podczas jazdy jednośladem należy zachować szczególnie w zatłoczonym dużym mieście. To właśnie w dużych ośrodkach miejskich zdecydowanie łatwiej o taką nieprzyjemną sytuację.

Wypadek, który mógł zakończyć się wielką tragedią. Ten motocyklista miał sporą dozę pecha. Uderzył z impetem w stojący samochód osobowy.

Jazda na motocyklu zawsze i wszędzie wymaga odpowiedniego poziomu koncentracji oraz skupienia. Stosowanie się do tych dwóch zasad obowiazuje szczególnie w ruchu miejskim, gdzie chwila nieuwagi może doprowadzić do wielkiego dramatu.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Kierowca BMW w końcu odpowie za śmiertelny wypadek pod Warszawą. Sąd jest bezlitosny

Przykład tego motocyklisty idealnie to potwierdza. Jadąc przez zatłoczone miasto z impetem uderzył w samochód osobowy. Prawdopodobnie nie spodziewał się, że za autobusem, który zmieniał pas ruchu, pojawi się stojący na światłach awaryjnych Hyundai.

Nie wiadomo jak poważnie ranny został mężczyzna kierujący jednośladem, jednak można się spodziewać, że nie zagroziły jego życiu.

Nagranie jest idealnym przykładem jak moment dekoncentracji może przyczynić się do prawdziwej tragedii. Ten kierowca miał szczęście, co nie oznacza, że ktoś inny również dostanie drugą szansę od losu.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Mycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówMycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówCzytaj dalej

Następny artykuł