Wypadek w Krakowie
Źródło: Kraków112

Tragedia w Krakowie. Rozpędzony tramwaj przejechał 70-latka

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
28 Września 2020

Wypadek w Krakowie. Rozpędzony tramwaj potrącił bezdomnego. 70-latek, według relacji świadków, szedł torowiskiem. Monitoring może być kluczowy w rozwiązaniu okoliczności zdarzenia.

Śmiertelny wypadek w Krakowie. Tramwaj potrącił mężczyznę, który z niewiadomych przyczyn szedł torowiskiem na ulicy Teligi.

Akcja ratunkowa trwała kilka godzin, ale ostatecznie życia poszkodowanego nie udało się uratować. Śledztwo w tej sprawie prowadzą krakowscy policjanci.

Wypadek Kraków. Mężczyzna podobno szedł torowiskiem.

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (26-27 września). Około godziny 23:40 rozpędzony tramwaj, który jechał w kierunku Nowego Bieżanowa P+R, potrącił 70-latka. Mężczyzna, według relacji świadków, miał iść po torowisku. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe - straż pożarną, pogotowie, policję, inspekcję MPK oraz specjalistyczny dźwig.

Wypadek Kraków.70-letni bezdomny zginął pod kołami tramwaju.

- 70-letni bezdomny mężczyzna wpadł pod tramwaj i zginął na miejscu. Policjanci zabezpieczyli dowody, a na miejsce został wezwany prokurator, który dokonał oględzin. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego wypadku - poinformował sierż. szt. Bartosz Izdebski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

W tramwaju był zainstalowany monitoring. Nagranie pomoże w ustaleniu, jak doszło do śmierci mężczyzny.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Przejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecPrzejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecCzytaj dalej

Następny artykuł