Wypadek w łódzkim. Dwie osoby nie żyją
Źródło: KSRG OSP Biała Rawska

16-letni motocyklista potrącił pieszego i uciekł. Zginęły dwie osoby

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
28 Września 2020

Wypadek w miejscowości Wilcze Piętki (woj. łódzkie) kierujący motocyklem doprowadził do wypadku, w którym zginęły dwie osoby. 16-letni kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Wilcze Piętki (woj. łódzkie). Pijany 16-latek jadąc z pasażerem, potrącił 55-letniego pieszego. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy ofiarom wypadku.
W wyniku zdarzenia zmarł 55-latek oraz 16-letni pasażer motocykla.

Wypadek w łódzkim. Dwie osoby zmarły na miejscu.

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Zapomnisz o obowiązku każdego kierowcy i zapłacisz karę. Zmiany w przeglądach w 2021

Jak wynika z ustaleń policjantów, 16-latek jechał motocyklem marki Suzuki wraz z 16-lentim pasażerem. W pewnym momencie potrącił 55-letniego mężczyznę. Następnie zjechał do rowu i uderzył w drzewo.
Na miejscu zginął 55-letni mężczyzna oraz 16-letni pasażer motocykla. Kierujący motocyklem uciekł z miejsca wypadku, zostawiając ofiary bez pomocy.

16-latek został szybko zatrzymany przez policję. Badanie alkomatem wykazało, że 16-latek był pijany - wydmuchał 0,5 promila alkoholu.

Wypadek w miejscowości Wilcze Piętki. Zginął 55-letni pieszy oraz 16-letni pasażer motocykla. Sprawca był pijany.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Masz prawo jazdy kategorii B? Zyskasz nowe uprawnienia, ale musisz spełnić dwa warunkiMasz prawo jazdy kategorii B? Zyskasz nowe uprawnienia, ale musisz spełnić dwa warunkiCzytaj dalej

Następny artykuł