Wypadek w Białymstoku
Źródło: YouTube: PiraciDrogowi.pl

Agresywny, bez uprawnień i po środkach odurzających. Roztrzaskał Volkswagena w Białymstoku - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Listopada 2020

Wypadek na skrzyżowaniu w Białymstoku zarejestrowała kamerka samochodowa. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji i nie miał uprawnień do kierowania. Ponadto był agresywny w stosunku do funkcjonariuszy oraz ratowników medycznych.

Kierowca Volkswagena nie miał nawet uprawnień, aby wsiadać za kółko. Mimo poruszał się ulicami Białegostoku. Przynajmniej do spektakularnego wypadku na jednym ze skrzyżowań.

Na szczęście zdarzenie zostało zarejestrowane.

Wypadek w Białymstoku. Naćpany kierowca wjechał na wysepkę

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

40-latek został zatrzymany przez policję, a jego widowiskowy wypadek został nagrany przez wideorejestrator innego kierowcy. Nagranie zamieszczamy na końcu artykułu.

Volkswagen Jetta został doszczętnie zniszczony po tym, jak kierujący nim mężczyzna wjechał z dużą prędkością w wysepkę na skrzyżowaniu. Jego auto zatrzymało się dopiero na słupie sygnalizacji świetlnej.

Wypadek zarejestrowała kamerka samochodowa

Kulisy wypadku po części wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 40-latek został zatrzymany przez policję, która szybko ustaliła, że kierowca powinien w ogóle siadać za kółko. Mężczyzna jakiś czas temu stracił uprawnienia decyzją sądu. Ponadto wstępne badanie wykazało, że znajdował się pod wpływem środków odurzających.

40-latek był agresywny również wtedy, gdy udzielano mu pierwszej pomocy, choć efektowny wypadek nie spowodował jednak u niego poważnych obrażeń.

Mężczyzna z pewnością odpowie przed sądem.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Przejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecPrzejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecCzytaj dalej

Następny artykuł