Wypadek pod Namysłowem
Źródło: Policja.pl

Przerażający wypadek pod Namysłowem. Z auta prawie nic nie zostało

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Sierpnia 2020

Wypadek miał miejsce pod Namysłowem w środę 19 sierpnia. Najprawdopodobniej sprawcą zdarzenia był kierowca trzeciego auta, który uciekł przed pojawieniem się służb. W związku z tym funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć informacje pomocne w ustaleniu sprawcy.

Na początku wszyscy podejrzewali, że w wypadku, do którego doszło pod Namysłowem (woj. opolskie), brały udział tylko dwa auta.

Wypadek pod Namysłowem - Z jednego z samochodów prawie nic nie zostało. To cud, że nikt nie zginął!

Niedługo później wyszło na jaw, że w zdarzeniu uczestniczył jeszcze jeden samochód. Najprawdopodobniej to właśnie jego kierowca doprowadził do wypadku. Uciekł, co tylko potwierdza teorię. Policja szuka świadków.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Wszystko wydarzyło się w środę 19 sierpnia na drodze krajowej numer 39, w miejscowości Bukowa Śląska.

Ok. godziny 16.20 zderzyły się tam Skoda z Peugeotem. W obydwu pojazdach znajdowali się tylko kierowcy. Jeden z nich wysiadł z auta o własnych siłach. Drugi był zakleszczony w samochodzie i konieczna była pomoc strażaków.

Wypadek pod Namysłowem. Mężczyźni z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala.

Wypadek pod NamysłowemWypadek pod Namysłowem
Materiały Policyjne

- Prawdopodobnie w zdarzeniu brał udział również trzeci pojazd, ciemnego koloru, typu sedan, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb ratowniczych - ujawnia asp. Paweł Chmielewski z namysłowskiej policji.

- Poszukujemy świadków tego wypadku lub osób, które w tym czasie przejeżdżały odcinek drogi pomiędzy miejscowościami Bukowa Śląska i Kamienna, i posiadają w swoich pojazdach wideorejestratory, które były włączone pomiędzy godziną 16.15 a 16.30 - dodaje rzecznik.

W związku z tym policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, o osobisty kontakt z policjantami z komendy powiatowej w Namysłowie przy ul. Piłsudskiego 4 lub o telefon pod numer: 47 862 72 52.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł