Wypadek w Dysie - nastolatkowie wpadli do rzeki
Źródło: Materiały Policyjne

Trzech nastolatków w aucie wpadło do rzeki. Jeden jest w stanie ciężkim

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Stycznia 2021

Wypadek w województwie lubelskim. Dwudrzwiowe auto wpadło do rzeki. Dwóch nastolatków o własnych siłach wydostało się z pojazdu. Trzeci siedział z tyłu i nie miał takiej możliwości. Służby wydobyły go z auta i przeprowadziły reanimację. 18-latek trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (22-23 stycznia). W miejscowości Dys (woj. lubelskie) 18-letni kierowca Opla Astry stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi.

Samochód przełamał barierki ochronne i wpadł do rzeki. W środku było trzech 18-latków - wszyscy trafili do szpitala, stan jednego z nich jest ciężki.

Wypadek w lubelskim. Trzech 18-latków wpadło autem do rzeki

Do wypadku w Dysie pod Lublinem. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu osobowego, tradycyjnie niedostosował prędkości do warunków panujących na jezdni. Samochód na łuku drogi wpadł w poślizg.

"Następnie auto przełamało barierki ochronne i wpadło do rzeki Ciemięgi. Pojazd znalazł się w rzece na dachu" - poinformował mł. asp. Kamil Karbowniczek z zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Wypadek w Dysie. 18-latkowie wpadli do rzeki. Jeden z nich jest w stanie ciężkim

Dwudrzwiowym autem podróżowało trzech 18-latków. Z powodu ograniczonej liczby drzwi tylko dwóch z nich o własnych siłach wydostało się z samochodu. Trzeci, który podróżował na tylnym siedzeniu pasażera został wydobyty z auta dopiero podczas akcji ratowniczej.

"Następnie była prowadzona jego reanimacja. Nastolatek trafił w stanie ciężkim do szpitala. Pomoc medyczna została udzielona również dwóm pozostałym uczestnikom wypadku" - zaznaczył Karbowniczek.

Policjanci będą prowadzić postępowanie, które wyjaśni szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł