Wypadek Brzeźnica Leśna
Źródło: Materiały Policyjne

Tragedia na lubelskich drogach. Motocyklista jechał z córką i uderzył w łosia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Września 2020

Wypadek w Brzeźnicy Leśnej. 42-latek podróżując wraz z 10-letnią córką motocyklem, uderzył w przechodzącego przez drogę łosia. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem zginął na miejscu. Dziecko znajduje się w stanie ciężkim.

42-letni motocyklista z powiatu lubartowskiego uderzył w łosia. Zwierzę wybiegło na drogę. Mężczyzna zginął na miejscu, a jego 10-letnia córka została przetransportowana do szpitala. Dziecko znajduje się w stanie ciężkim.

Wypadek na DW 815. Jedna osoba nie żyje 10-letnie dziecko w stanie cięzkim.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Do zdarzenia doszło w środę 23 września po godzinie 21. W Brzeźnicy Leśnej na drodze wojewódzkiej numer 815 42-letni motocyklista uderzył w łosia. Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec powiatu lubartowskiego, kierując motocyklem marki Yamaha, na prostym odcinku w terenie niezabudowanym uderzył w łosia, który wybiegł na drogę.

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Razem z nim podróżowała jego 10-letnia córka, która została przetransportowana do szpitala. Znajduje się w stanie ciężkim. Policjanci apelują o ostrożność, zwierzęta przed okresem zimowym często żerując wychodzą na drogi szukając w ich rejonie pożywienia. W ten sposób są poważnym zagrożeniem dla życia i zdrowia kierowców.

Wypadek na DW 815 zakończył się traficznie.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł