Wypadek - od ciężarówki odpadło koło
Źródło: Facebook: Skarszewy Info

Sceny jak z „Oszukać przeznaczenie” na drodze wojewódzkiej. Kierowca cudem uniknął śmierci

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Września 2020

Wypadek na DW 224. Jadący osobówką kierowca miał mnóstwo szczęścia. Dosłownie centymetry dzieliły go od niechybnej śmierci. Jakimś cudem udało mu się wyjść z wypadku bez szwanku.

Na drodze wojewódzkiej nr 224 doszło do niecodziennego wypadku. W środę 23 września po godzinie 10 z jadącej ciężarówki oderwało się...koło.

Oderwany element odbił się od drzewa i uderzył w przejeżdżające auto. Opona z felgą wpadły do samochodu przez przednią szybę. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Wypadek na DW 224. Oderwane koło wpadło przez przednią szybę do wnętrza osobówki.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wypadek na DW. Od ciężarówki odpadło kołoWypadek na DW. Od ciężarówki odpadło koło
Skarszewy Info


Kierowca osobówki może mówić o wielkim szczęściu. Mężczyzna wyszedł z fatalnego wypadku bez szwanku. Kierujący ciężarówką również nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejscu interweniowała policja, która zakwalifikowała niecodzienne zdarzenie jako kolizję drogową. Stan techniczny ciężarówki nie wzbudził zastrzeżeń policji. Jak wykazało badanie alkomatem, obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wypadek na DW 224. Centrymetry dzieliły kierowcę od śmierci.

Wypadek na DW. Od ciężarówki odpadło kołoWypadek na DW. Od ciężarówki odpadło koło
Skarszewy Info

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł