Wypadek Myślenice
Źródło: Policja

Wstrząsający wypadek w Myślenicach. Upadł na jezdnię i został przejechany przez osobówkę

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Listopada 2020

Wypadek do którego doszło w Małopolsce wstrząśnie niejedną osobą. W Myślenicach samochód osobowy rozjechał pieszego, który upadł na jezdnię. Młody mężczyzna w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Prawdopodobnie w momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Wypadek, który dosłownie mrozi krew w żyłach. Mężczyzna został rozjechany przez samochód osobowy. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Bardzo często w naszym kraju dochodzi do nietypowych oraz drastycznych incydentów drogowych, które mogą wstrząsnąć dosłownie każdym. To zdarzenie, które miało miejsce w małopolskich Myślenicach jest po prostu przerażające.

Dzisiaj grzeje:

1. Strajk na pasach zakończony potrąceniem. Kierowca dostawczaka wjechał w protestujący tłum - Wideo

2. Polsat ujawnia: jednak nie będzie zakazu. Gigantyczna nadzieja dla tysięcy Polaków na zimowy sezon urlopowy

3. https://zdrogi.pl/kierowca-201120-pd-72-letni-kierowca-jechal-pod-prad-na-autostradzie-zgin-w-koszmarnych-okolicznosciach-wideo

Doszło do niego w poniedziałek 16 listopada, około godziny 18.00. Tragedia rozegrała się na ulicy 3 maja w samym centrum miasta.

36-letni mężczyzna idąc chodnikiem w pewnym momencie upadł na jezdnię. Podczas próby wstania z drogi doszło do wielkiego dramatu. Z wielką siłą wjechała w niego osobowa Mazda.

Poszkodowany w bardzo ciężkim stanie trafił do miejscowego szpitala. Wiadomo, że za kierownicą osobówki, siedział 29-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego, który jechał wraz z dwoma pasażerami.

Badanie alkomatem przeprowadzone przez policję, wykazało, że w momencie tego przykrego zdarzenia, kierujący był trzeźwy.

Moc Porsche Taycan przerosła tego kierowcę. Parkując kompletnie zniszczył swój samochód - WideoMoc Porsche Taycan przerosła tego kierowcę. Parkując kompletnie zniszczył swój samochód - WideoCzytaj dalej

W internecie było dostępne nagranie z tego makabrycznego wypadku, jednak zostało ono usunięte. Zdarzenie było tak drastyczne, że samochód przejeżdża jeszcze kawałek ciągnąc pod spodem poszkodowanego. Kiedy zatrzymuje się ze środka szybko wysiadają dwie osoby, a kierowca nieco cofa.

Okoliczności tego przerażającego zdarzenia są wyjaśniane przez policję. Nieoficjalnie mówi się o tym, że głównym winowajcom może być alkohol, który mógł zostać nadużyty przez osobę poruszającą się pieszo.

Wielka szpula z kablem sparaliżowała Kalisz. O krok od wielkiej tragedii - WideoWielka szpula z kablem sparaliżowała Kalisz. O krok od wielkiej tragedii - WideoCzytaj dalej

Pieszy prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu, co zostanie zweryfikowane badaniem krwi - podaje myślenicka policja, która była obecna na miejscu tego zdarzenia.

Wiadomo, że poszkodowany ma wiele niebezpiecznych urazów. Mowa o pękniętej czaszce i rozległym urazie mózgu.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Niesmaczne sceny w "Rolnik szuka żony". Naprawdę, nie ma się z czego śmiać

2. Właśnie poznaliśmy zadziwiającą wiadomość. Dariusz Mioduski chce sprzedać Legię, kibicom opadły szczęki

3. Przerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - Wideo

4. Tego wypadku można było uniknąć. Zamiast zareagować, nagrywali film i żartowali

5. Kierowco, musisz być czujny. Ponad 1.5 miliona samochodów zostanie wezwanych do serwisu

6. Naukowcy rozwiązali największą zagadkę Marsa i osłupieli. Gigantyczna katastrofa, chodzi o wodę na planecie

7. Kobiety przed chwilą podały miejsce protestów. Będą ogromne utrudnienia w centrum Warszawy

Następny artykuł