ZDrogi.pl
Wypadek Myślenice

Policja

Wstrząsający wypadek w Myślenicach. Upadł na jezdnię i został przejechany przez osobówkę

22 Listopada 2020

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Wypadek do którego doszło w Małopolsce wstrząśnie niejedną osobą. W Myślenicach samochód osobowy rozjechał pieszego, który upadł na jezdnię. Młody mężczyzna w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Prawdopodobnie w momencie zdarzenia był pod wpływem al

Wypadek, który dosłownie mrozi krew w żyłach. Mężczyzna został rozjechany przez samochód osobowy. W ciężkim stanie trafił do szpitala. 

 Bardzo często w naszym kraju dochodzi do nietypowych oraz drastycznych incydentów drogowych, które mogą wstrząsnąć dosłownie każdym. To zdarzenie, które miało miejsce w małopolskich Myślenicach jest po prostu przerażające. 

Doszło do niego w poniedziałek 16 listopada, około godziny 18.00. Tragedia rozegrała się na ulicy 3 maja w samym centrum miasta. 

36-letni mężczyzna idąc chodnikiem w pewnym momencie upadł na jezdnię. Podczas próby wstania z drogi doszło do wielkiego dramatu. Z wielką siłą wjechała w niego osobowa Mazda.

Poszkodowany w bardzo ciężkim stanie trafił do miejscowego szpitala. Wiadomo, że za kierownicą osobówki, siedział 29-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego, który jechał wraz z dwoma pasażerami. 

 Badanie alkomatem przeprowadzone przez policję, wykazało, że w momencie tego przykrego zdarzenia, kierujący był trzeźwy. 

 W internecie było dostępne nagranie z tego makabrycznego wypadku, jednak zostało ono usunięte. Zdarzenie było tak drastyczne, że samochód przejeżdża jeszcze kawałek ciągnąc pod spodem poszkodowanego. Kiedy zatrzymuje się ze środka szybko wysiadają dwie osoby, a kierowca nieco cofa.

Okoliczności tego przerażającego zdarzenia są wyjaśniane przez policję. Nieoficjalnie mówi się o tym, że głównym winowajcom może być alkohol, który mógł zostać nadużyty przez osobę poruszającą się pieszo. 

Pieszy prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu, co zostanie zweryfikowane badaniem krwi - podaje myślenicka policja, która była obecna na miejscu tego zdarzenia. 

Wiadomo, że poszkodowany ma wiele niebezpiecznych urazów. Mowa o pękniętej czaszce i rozległym urazie mózgu.

Podobne artykuły

Wypadek motocyklisty. Był pijany, dostał odszkodowanie

Aktualności

Pijany motocyklista z Łodzi zderzył się z samochodem. Dostał odszkodowanie

Czytaj więcej >
Nie żyje Robert Kokh

Aktualności

Nie żyje gwiazda sportu motorowego. Pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo

Czytaj więcej >
Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >