Wypadek
Źródło: Policja

Kobieta zginęła w przerażających okolicznościach. TIR przez ponad kilometr ciągnął ją po drodze

Piotr DutkaPiotr Dutka
18 Grudnia 2020

Wypadek do którego doszło w miejscowości Brodnica w województwie kujawsko-pomorskim był po prostu przerażający. Ciężarówka z naczepą potrąciła pieszą i ciągnęła kobietę przez blisko półtora kilometra. Kierowca TIR-a został zatrzymany wiele kilometrów dalej. Nie był świadomy, że doszło do ogromnej tragedii.

Wypadek, który mrozi krew w żyłach. Kobieta była ciągnięta przez TIR-a przez wiele kilometrów. Niestety nie miała żadnych szans na przeżycie.

Nieszczęśliwe zdarzenia drogowe to niestety szara rzeczywistość naszych rodzimych dróg. Brak odpowiedniego skupienia, chwila nieuwagi może doprowadzić do przerażającego zdarzenia.

Do gigantycznej tragedii doszło w środę 16 grudnia około godziny 9 rano w Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim. Na Rondzie Olsztyńskim w Brodnicy ciężarówka z naczepą potrąciła 67-letnią mieszkankę miasta.

Wiadomo, że kierowca ciężarówki przyczepioną do samochodu kobietę, ciągnął aż do następnego ronda, gdzie zostało znalezione ciało starszej kobiety.

Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany przez policjantów na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego. W momencie zdarzenie był trzeźwy.

Wypadek w Brodnicy. Policja zbiera materiał dowodowy. Kierowca TIR-a nie zauważył, że doszło do ogromnej tragedii?

Holowanie TIR-a zakończyło się tragedią. Oba pojazdy spadły w gigantyczną przepaść - WideoHolowanie TIR-a zakończyło się tragedią. Oba pojazdy spadły w gigantyczną przepaść - WideoCzytaj dalej

Według wstępnych ustaleń policji, ofiarą tego tragicznego wypadku jest 67-letnia mieszkanka Brodnicy, która z niewyjaśnionych przyczyn trafiła pod naczepę TIR-a.

Kierowca, samochodu ciężarowego najprawdopodobniej, nawet nie zauważył tego faktu. Kobieta, która trafiła pod pojazd była ciągnięta przez ciężarówkę blisko 1,5 km, aż do kolejnego ronda (Toruńskiego).

Niestety, ale nie miała szans na przeżycie. Reanimacja podjęta przez służby ratunkowe nie przyniosła korzystnych rezultatów, w efekcie czego starsza kobieta zmarła.

Z dwóch miejsc zostały zabezpieczone kamery, które uchwyciły moment wypadku.

Niestety, ale chwila nieuwagi może spowodować przerażający wypadek. Niestety, ale tragedia z Brodnicy nie jest jedyną z udziałem starszej kobiety w ostatnim czasie.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł