Wypadek Renault z BMW
Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Izbicku (zdjęcie ilustracyjne)

Pijany kierowca spowodował wypadek. Jadący BMW zostawił ludzi w płonącym aucie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
18 Sierpnia 2020

Wypadek na DK 401. W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. 27-letnia kobieta, jej 9-letnie dziecko i 44-letni kierowca, który został przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ich samochód doszczętnie spłonął.

Na drodze wojewódzkiej nr 401 na Opolszczyźnie doszło do groźnego wypadku, który mógł skończyć się prawdziwą tragedią. Pijany kierowca BMW uderzył w Renault i uciekł z miejsca zdarzenia.

Wypadek na DK 401. W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło w niedzielę 16 sierpnia po godzinie 21. Na trasie między Skoroszycami a Starym Grodkowem zderzyły się dwa samochody osobowe - BMW i Renault.

Jeden z najpopularniejszych w Polsce mandatów drogowych zostanie zniesiony. To koniec kar, kierowcy świętująJeden z najpopularniejszych w Polsce mandatów drogowych zostanie zniesiony. To koniec kar, kierowcy świętująCzytaj dalej


Z ustaleń naszych policjantów wynika, że kierujący bmw nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i wjechał w tył jadącego przed nim renault kierowanego przez 44-letniego mężczyznę - powiedział portalowi nto.pl mł.asp. Mateusz Schweiger z Nyskiej Komendy Powiatowej Policji.
W wyniku wypadku Renault zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w przepust.

Wypadek na Opolszczyźnie. Samochód zaczął płonąć. Ranne zostały trzy osoby.

Wśród poszkodowanych znalazła się 27-letnia kobieta, jej 9-letnie dziecko i 44-letni kierowca, który został przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ich samochód doszczętnie spłonął.
Kierowca BMW uciekł z miejsca zdarzenia, po czym porzucił auto. Na szczęście został jednak złapany przez policjantów.

Okazało się, że miał w organizmie 2,28 promila alkoholu. Policja z Nysy prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego.

Zobacz także:

1. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać
2. Już wiemy, dlaczego 11-letni Sebastian wbiegł wprost pod koła furgonetki. Przeszedł przez drzwi awaryjne
3. Ma 68 puntów karnych na swoim koncie i wciąż posiada prawo jazdy. Luka w prawie skrzętnie wykorzystywana przez wielu kierowców
4. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
5. Znaleziono cztery fabrycznie nowe Polonezy. Wśród nich prawdziwy „Biały Kruk”
6. Wideo - Przerażający wypadek. Kobieta po zderzeniu z samochodem wpadła do studzienki kanalizacyjnej

Następny artykuł