Wypadek
Źródło: Reddit

Pojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Listopada 2020

Wypadek drogowy może przytrafić się każdemu z nas. Incydenty drogowe bardzo często mają tragiczne konsekwencje. Tak było i w tym przypadku, ponieważ ucierpiał mały jelonek potrącony przez samochód Google Maps. Bolesna wpadka światowego giganta.

Wypadek, który może oburzyć niejednego. Bardzo bolesna wpadka Google Maps. Pracownik potrącił małego jelonka.

Każdy z nas jest narażony na różnego rodzaju wypadki. Nie przyjemne incydenty rozgrywają się nie tylko na drogach, ale mogą zdarzyć się wszędzie. Ten konkretny przypadek miał miejsce na drodze i wiele osób jest nim bardzo oburzona.

Pracownicy Google Maps mają niezwykle wymagającą pracę. Polega ona na przejeżdżaniu bardzo sporej ilości kilometrów. Podczas niej są narażeni na różnego rodzaju incydenty na drodze. Tym razem doszło do bolesnej wpadki z udziałem małego jelonka.

Dzisiaj grzeje:

1. Auto wjechało prosto w pieszego. Nagranie tragicznego wypadku ze Śląska

2. Klienci jednego z największych banków w Polsce na celowniku oszustów. Można stracić wszystkie pieniądze

3. Ukradł ciągnik rolniczy i uciekał przed policją. Uszkodził trzy pojazdy

Do tego przykrego zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Honeoye Falls w regionie Nowego Jorku. Region ten jest bardzo bogaty w różnego rodzaju dziką zwierzynę, w tym jelenie, które często się przemieszczają, powodując wiele kolizji z kierowcami poruszającymi się po tamtejszych drogach.

Ten mały jelonek postanowił przejść przez drogę w najgorszym momencie. Wskoczył wprost pod specjalny samochód Google Maps dokładnie wtedy, kiedy personel robił zdjęcia dla funkcji Street View.

Patrząc na zdjęcia z Google View można wywnioskować, że zwierzę po mocnym uderzeniu wylądowało na poboczu drogi. Nie można całkowicie stwierdzić czy wypadek był śmiertelny, aczkolwiek nie wyglądał zbyt dobrze.

Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - WideoBliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - WideoCzytaj dalej

Cała sytuacja została uwieczniona na zdjęciu. Wiadomo, że pojazd się zatrzymał. Nie wiadomo czy po to by pomoc zwierzęciu, czy tylko by ocenić potencjalne straty oraz uszkodzenia.

Wiadomo, że w trakcie zdarzenia ucierpiały kamery. Tuż po zdarzeniu samochód nie pojechał dalej, a zdjęcia Street View kończą się w miejscu wypadku.

Wiele osób zastanawia się, czy jelonek przeżył zderzenie z pojazdem. Tego do końca nie wiadomo. Istnieje malutka szansa, że przeżył to zdarzenie. ednak sądząc po zdjęciach udostępnionych w aplikacji Google Street View uderzenie było dość drastyczne.

Porsche z ogromną siłą wjechało w karetkę. Przewoziła pacjenta z koronawirusem - WideoPorsche z ogromną siłą wjechało w karetkę. Przewoziła pacjenta z koronawirusem - WideoCzytaj dalej

Do tego incydentu doszło już jakiś czas temu, ponieważ zdjęcia mają co najmniej 13 lat. Pochodzą z sierpnia 2007 roku. Niesamowity jest jednak fakt, że Google nie zatuszował bolesnej wpadki i obrazy są dostępne online.

GoogleMap car hits ???? from r/googlemapsshenanigans

Nie od dziś wiadomo, że na świecie jest mnóstwo osób, które szukają nawet najmniejszej wpadki amerykańskiej firmy.

Zobacz także:

1. Waży się przyszłość Jerzego Brzęczka. Zbigniew Boniek przekazał ważną wiadomość, będzie nowy trener?

2. 65-latka poszła do ginekologa. Kiedy lekarz zrobił jej USG, kolana się pod nim ugięły, nie mógł wydusić słowa patrząc na wynik badania

3. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach

4. Volvo zrzuciło 10 nowych samochodów z dźwigu. Wszystko w szczytnym celu

5. Przerażający wypadek. Tesla wjechała w osobową Hondę przy 220 km/h - Wideo

6. Stojąc w korku wyrzucał śmieci przez okno. Inny kierowca dał mu szybką lekcję - Wideo

7. Polsat przekazał tragiczną wiadomość, zginęli na miejscu. Żywioł rozpętał się na południu Polski

Następny artykuł