ZDrogi.pl
Wypadek

Reddit

Pojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - Wideo

16 Listopada 2020

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Wypadek drogowy może przytrafić się każdemu z nas. Incydenty drogowe bardzo często mają tragiczne konsekwencje. Tak było i w tym przypadku, ponieważ ucierpiał mały jelonek potrącony przez samochód Google Maps. Bolesna wpadka światowego giganta.

Wypadek, który może oburzyć niejednego. Bardzo bolesna wpadka Google Maps. Pracownik potrącił małego jelonka.

Każdy z nas jest narażony na różnego rodzaju wypadki. Nie przyjemne incydenty rozgrywają się nie tylko na drogach, ale mogą zdarzyć się wszędzie. Ten konkretny przypadek miał miejsce na drodze i wiele osób jest nim bardzo oburzona.

 Pracownicy Google Maps mają niezwykle wymagającą pracę. Polega ona na przejeżdżaniu bardzo sporej ilości kilometrów. Podczas niej są narażeni na różnego rodzaju incydenty na drodze. Tym razem doszło do bolesnej wpadki z udziałem małego jelonka. 

 Do tego przykrego zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Honeoye Falls w regionie Nowego Jorku. Region ten jest bardzo bogaty w różnego rodzaju dziką zwierzynę, w tym jelenie, które często się przemieszczają, powodując wiele kolizji z kierowcami poruszającymi się po tamtejszych drogach. 

 Ten mały jelonek postanowił przejść przez drogę w najgorszym momencie. Wskoczył wprost pod specjalny samochód Google Maps dokładnie wtedy, kiedy personel robił zdjęcia dla funkcji Street View. 

Patrząc na zdjęcia z Google View można wywnioskować, że zwierzę po mocnym uderzeniu wylądowało na poboczu drogi. Nie można całkowicie stwierdzić czy wypadek był śmiertelny, aczkolwiek nie wyglądał zbyt dobrze. 

Cała sytuacja została uwieczniona na zdjęciu. Wiadomo, że pojazd się zatrzymał. Nie wiadomo czy po to by pomoc zwierzęciu, czy tylko by ocenić potencjalne straty oraz uszkodzenia. 

Wiadomo, że w trakcie zdarzenia ucierpiały kamery. Tuż po zdarzeniu samochód nie pojechał dalej, a zdjęcia Street View kończą się w miejscu wypadku. 

Wiele osób zastanawia się, czy jelonek przeżył zderzenie z pojazdem. Tego do końca nie wiadomo. Istnieje malutka szansa, że przeżył to zdarzenie. ednak sądząc po zdjęciach udostępnionych w aplikacji Google Street View uderzenie było dość drastyczne.

 Do tego incydentu doszło już jakiś czas temu, ponieważ zdjęcia mają co najmniej 13 lat. Pochodzą z sierpnia 2007 roku. Niesamowity jest jednak fakt, że Google nie zatuszował bolesnej wpadki i obrazy są dostępne online. 

Nie od dziś wiadomo, że na świecie jest mnóstwo osób, które szukają nawet najmniejszej wpadki amerykańskiej firmy.

Podobne artykuły

Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >
YouTuber Ginger Billy przerobił swojego forda na kosiarkę.

Aktualności

Przerobił starego forda na... kosiarkę. Można kosić w deszczu - Wideo

Czytaj więcej >