Wypadek kobieta wpadła do studzienki kanalizacyjnej
Źródło: Viral Hog

Wideo - Przerażający wypadek. Kobieta po zderzeniu z samochodem wpadła do studzienki kanalizacyjnej

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Sierpnia 2020

Wypadki dosłownie chodzą po ludziach. Do niewiarygodnego zdarzenia doszło w Brazylii. Pewna młoda kobieta wpadła do otwartej studzienki kanalizacyjnej. Doszło do tego zaraz po zderzeniu z samochodem. Limit pecha wyczerpany?

Wypadek, który mógł skończyć się tragicznie. Kobieta wpadła do studzienki kanalizacyjnej.

Pewna kobieta z Brazylii do końca życia zapamięta jeden moment. Była ofiarą niezwykle nietypowego wypadku. Limit pecha został kompletnie wyczerpany.

W wyniku zderzenia z samochodem osobym kobieta została z wielką siłą zrzucona ze swojego skutera. Oprócz faktu, że zderzenie z autem było bardzo bolesne, po mocnym upadku na ziemię zniknęła w przydrożnej studzience kanalizacyjnej.

Kanał na Youtube, Viral Hog udostępnił specjalne nagranie z kamery monitoringu, które zostało uwiecznione 5 sierpnia bieżącego roku w brazylijskim mieście Pargominas.

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweWideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweCzytaj dalej

Po tym, jak kobieta dosłownie zniknęła w studzience kanalizacyjnej, na pomoc przybyli świadkowie obecni na miejscu zdarzenia. Kiedy szybko i sprawnie wyciągnęli ją ze studzienki, wydawała się mocno wstrząśnięta zaistniałą sytuacją, ale była w stanie stać o własnych siłach.

Brazylijska stacja UOL News informuje, że wypadek spowodował u kobiety uraz kręgosłupa. Będzie ona wymagać operacji, aby w przyszłości nie ryzykować pogorszenia jej stanu.

Zobacz także:

1. Wideo - Kierowca BMW dotkliwie pobił pieszego. Powód bójki jest skandaliczny

2. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

3. Kierowco, popularna metoda na zwalczenie upału w samochodzie jest niezwykle szkodliwa. Naukowcy alarmują

4. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

5. Kierowco, czeka cię rewolucyjna zmiana. Gigantyczne ułatwienia dla kierowców

Następny artykuł