Chrysler 300M
Źródło: Materiały Prasowe

Ukrainiec chciał kupić auto. To, co zrobił w trakcie jazdy próbnej, przechodzi ludzkie pojęcie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Września 2020

Wypadek miał miejsce w trakcie jazdy próbnej. 33-letni Ukrainiec stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Kierowcy nic się nie stało, ale jego współpasażera do szpitala przetransportować musiał śmigłowiec LPR.

33-letni obywatel Ukrainy planował zakup nowego auta. W tym celu przyjechał do miejscowości Świerczów (woj. lubelskie).

Mężczyzna planował zakup Chryslera 300M. Właściciel po krótkiej rozmowie dał mu kluczyki i zgodził się na jazdę próbną. Auto skończyło w rowie, a kierowca w areszcie.

Wypadek w trakcie jazdy próbnej miał niespodziewaną przyczynę.

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoWyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Test samochodu w wykonaniu Ukraińca zakończył się w rowie. Mężczyzna wsiadł do Chryslera, będąc pod wpływem alkoholu. Aktualnie kierowca oraz jego współpasażer przebywają w szpitalu.
Kierowca miał w czasie jazdy próbnej 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 13 września po godzinie 18:00. W miejscowości Świerszczów (woj. lubelskie) 33-letni obywatel Ukrainy rozbił Chryslera 300M.

Wypadek w trakcie jazdy próbnej. Kierowca miał 1,5 promila alkoholu.

Wypadek w trakcie jazdy próbnejWypadek w trakcie jazdy próbnej
Policja.pl

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna w trakcie jazdy próbnej nagle stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu.

Na miejscu pojawiło się pogotowie. Pasażer samochodu został przetransportowany do szpitala za pomocą śmigłowca LPR. 33-letniemu kierowcy nic się nie stało.

Po wypisaniu ze szpitala kierowca został zatrzymany przez policję. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 33-latek powiedział, że przed przejażdżką wypił jedno piwo.

Zobacz także w naszych serwisach:

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

 

Następny artykuł