Rowerzysta
Źródło: Piotr Kalbarczyk YOUTUBE

Przerażający wypadek. Nietrzeźwy rowerzysta z impetem wjechał w Mercedesa - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Października 2020

Wypadek z poniższego nagrania może zmrozić krew w żyłach. Nietrzeźwy rowerzysta z impetem wjechał w Mercedesa. Czasami kierowcy słusznie narzekają na innych uczestników ruchu, gdy ci nie stosują się do zasad ruchu drogowego. Ten incydent mógł skończyć się o wiele gorzej.

Wypadek z poniższego wideo jest po prostu szokujący. Pijany rowerzysta wjechał w osobowego Mercedesa o krok od tragedii.

Na polskich drogach bardzo często dochodzi o niewytłumaczalnych wypadków. W tym konkretnym przypadku jest podobnie. Pijany rowerzysta z impetem wjechał w osobowego Mercedesa.

Dzisiaj grzeje:

1. Masz bezterminowe prawo jazdy? Ta wiadomość cię ucieszy

2. Niewielu wie, że córka Marii Skłodowskiej-Curie również była geniuszem. Dostała najbardziej prestiżową nagrodę

3. Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Bus wjechał w pracujących drogowców. Zginęły dwie osoby

Do tego groźnego zdarzenia doszło w Szczecinie. Incydent miał miejsce w czerwcu bieżącego roku, jednak warto go przypomnieć, bo takich sytuacji na polskich drogach jest po prostu bardzo dużo.

Na sygnalizacji świetlnej pojawia się zielone światło, co oznacza, że kierujący Mercedesem może przejechać przez skrzyżowanie. Nagle dochodzi o niebezpiecznego zdarzenia. Po przejechaniu kilka metrów, w prawy bok samochodu rodem z Niemiec uderza rozpędzony rowerzysta.

Mężczyzna zalicza bardzo bolesny upadek, jednak szybko udaje się mu podnieść. Chciał jednak zbiec z miejsca wypadku. Do takiego obrotu spraw jednak nie doszło, bo zirytowany kierowca samochodu pokazuje na powstałe zniszczenia.

Druzgocąca scena. Dziadek sam pchał swój samochód. Kuriozalne zachowanie innych kierowców - WideoDruzgocąca scena. Dziadek sam pchał swój samochód. Kuriozalne zachowanie innych kierowców - WideoCzytaj dalej

Policja, która szybko przybyła na miejsce zdarzenia ustaliła winnego całej sytuacji. Rowerzysta, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał w samochód osobowy został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Funkcjonariusze stwierdzili, że był on również pod wpływem alkoholu, za co przyznali mu kolejny 500 złotowy mandat.

Zobacz także:

1. Smutne wieści o końcu epidemii, ekspert nie ma wątpliwości. Wielu będzie zdruzgotanych, zwłaszcza wielbiciele podróży

2. Jarosław Bieniuk wciąż tęskni za zmarłą żoną. Internauci dostrzegli szczegół, który mówi wszystko (FOTO)

3. Nietrzeźwa kobieta wjechała w maszynę do malowania pasów. Wiozła swoje małe dziecko - Wideo

4. Niewiarygodne sceny w jednym z polskich miast. Passatem uciekał policji przez ponad 20 kilometrów

5. Protestujący rolnicy zatrzymali karetkę, która wiozła chore dziecko. Ratownicy nie wytrzymali - Wideo

6. Afera po programie "W tyle wizji" na TVP Info. Gość dostał "groźby karalne", ruszyła fala krytyki

Następny artykuł