Wypadek Mercedesa na Białołęce. Kierowca nie miał prawa jazdy
Źródło: Materiały Policyjne

Nie miał prawa jazdy i wjechał w ogrodzenie. Słono teraz za to zapłaci

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
8 Stycznia 2021

Wypadek na warszawskiej Białołęce. Kierowca Mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie należące do jednej z posesji. Przybyli na miejsce policjanci odkryli, że kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

W piątek (8 stycznia) rano na Białołęce kierowca Mercedesa klasy E wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. W trakcie policyjnych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nie miał prawa jazdy.

Wypadek na Białołęce. Kierowca został ukarany mandatem karnym i będzie musiał naprawić szkody.

Kierowca Mercedesa jechał ulicą Tapetową. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i z ogromną siła uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

Pojazd skosił słupki ogrodzenia oraz uszkodził siatkę zabezpieczającą posesję. Na miejsce wezwano pogotowie, policję i straż pożarną.

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

Wypadek na Białołęce. Kierowca Mercedesa wjechał w ogrodzenie

- Policjanci otrzymali zgłoszenie o godzinie 7.45, że kierujący mercedesem przy ul. Tapetowej, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w siatkę ogrodzenia posesji i uszkodził ją. Samochodem podróżowały trzy osoby - poinformował Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

W trakcie czynności policjanci ustalili kierującego pojazdem oraz wykonali badanie alkomatem. Kierowca był trzeźwy, ale okazało się, że nie posiada uprawień do prowadzenia pojazdów.

Kierujący został ukarany mandatem karnym w wys. 500 zł za jazdę bez uprawień. Ubezpieczyciel samochodu będzie też musiał pokryć naprawę szkód, które wyrządził kierujący.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Przejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecPrzejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecCzytaj dalej

Następny artykuł