Wypadek - potrącony mężczyzna leżący na podjeździe
Źródło: Policja.pl

Przejechał 62-latka leżącego na podjeździe jego posesji. Mężczyzna nie żyje

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
7 Grudnia 2020

Wypadek koło Bielska-Białej. Mężczyzna wjeżdżający na teren swojej posesji przejechał 62-latka. Poszkodowany nie żyje. Trwają ustalenia, czy zmarł wskutek potrącenia, czy nie żył już wcześniej.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z soboty na niedziele koło Bielska-Białej. 45-latek przejechał mężczyznę, który leżał na podjeździe do jego posesji. Poszkodowany 62-latke nie żyje. Teraz trwają ustalenia, czy zmarł wskutek potrącenia, czy nie żył już wcześniej.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Jasienicy koło Bielska-Białej. O sprawie poinformował Polską Agencję Prasową rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej asp. szt. Romab Szybiak.

Zobacz także: Karol Strasburger jest zażenowany wysokością swojej emerytury. "Zbyt niskie, żeby normalnie funkcjonować, utrzymać dom, samochód"

Wypadek koło Bielska-Białęj. Sekcja zwłok ma wykazać przyczynę zgonu

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

Wypadek w Jasienicy. Potrącony mężczyzna leżący na pojdeździe

Zobacz także: Ujawniono nagranie z akcji TOPR. Ciarki chodzą po plecach

Kierowca, wjeżdżając przodem osobowym Audi na swoją posesję, najechał na leżącego na ziemi 62-latka. Poszkodowany mężczyzna żyje. Kierujący w chwili wypadku był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratury, przeprowadzili oględziny kryminalistyczne.

Zarządzona została sekcja zwłok ma wykazać to, czy mężczyzna nie żył w chwili, gdy został przejechany czy też zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Przejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecPrzejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecCzytaj dalej

Następny artykuł