Wypadek na DK 92
Źródło: Materiały Policyjne

Koszmarny wypadek na drodze w Węgierkach. Zginął kierowca

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
7 Stycznia 2021

Wypadek na drodze krajowej nr 92. Doszło do czołowego zderzenia auta osobowego z TIR-em. W wyniku tragicznego zdarzenia zginął kierowca osobówki. Na ten moment policja nie wyjaśniła jak doszło do tego przerażającego wypadku.

Do przerażającego wypadku doszło na drodze krajowej nr 92. W wypadku samochodu ciężarowego z osobowym zginął kierowca.

Na drodze krajowej numer 92 doszło do strasznego zdarzenia. W środę (6 stycznia) około godziny 17:00 samochód ciężarowy marki DAF zderzył się z osobowym Volkswagenem. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Wypadek na DK 92 - policja nie ustaliła jeszcze przyczyn zdarzenia

Na miejsce wypadku wysłano pięć zastępów straży pożarnej. Policja ustaliła, że doszło do czołowego zderzenia pojazdów, w którym 19-letni kierowca osobowego Volkswagena zginął na miejscu.

39-letni mężczyzna kierujący TIR-em nie doznał poważnych obrażeń. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin - w tym czasie kierowcy byli zachęcani do skorzystania z objazdów. Strażacy zamieścili relację zdjęciową z miejsca tragedii na Facebooku.

Masz prawo jazdy kategorii B? Zyskasz nowe uprawnienia, ale musisz spełnić dwa warunkiMasz prawo jazdy kategorii B? Zyskasz nowe uprawnienia, ale musisz spełnić dwa warunkiCzytaj dalej

Zobacz także: Poprosił policjantów o podwózkę, choć był poszukiwany. Zawieźli go na komisariat

Na zdjęciach widać, że oba samochody zostały doszczętnie zniszczone. Kierowca ciężarówki został poddany badaniu alkomatem, które nie wykazało obecności alkoholu w jego organizmie.

W szpitalu pobrano mu krew do badań na zawartość substancji zabronionych.

Wypadek z 6 stycznia to niejedyne takie zdarzenie na DK 92

W sierpniu zginęła 19-latka prowadząca Mercedesa oraz jej 21-letni pasażer. Autem podróżowało też 10-letnie dziecko.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca Mercedesem 19-letnia kobieta z niewiadomych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącą prawidłowo Scanią. Ciężarówkę prowadził 48-letni mężczyzna.

Wypadek na DK92 w miejscowości Pomarzany

Wypadek na DK92. Nie żyje 19-latka prowadząca Mercedesa i jej 21-letni pasażer. 10-letnie dziecko trafiło do szpitala.

Mercedesem podróżowały dwie dorosłe osoby oraz dziecko. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarła 19-letnia kierująca oraz 21-letni pasażer. 10-letni chłopiec został przewieziony śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Zobacz jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

 

Następny artykuł