Wypadek Volvo
Źródło: Youtube

Przerażający wypadek. Volvo dosłownie wbiło się w TIR-a - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Października 2020

Wypadek z poniższego nagranie jest po prostu przerażający. Mężczyzna, kierujący osobowym Volvo na chwilę stracił koncentrację za kółkiem. Wystarczyło to by na drodze rozegrał się prawdziwy dramat.

Wypadek, który mógł zakończyć się wielką tragedią. Kierowca Volvo stracił koncentracje i wjechał wprost pod TIR-a. O krok od gigantycznego dramatu.

Wypadek przedstawiony na poniższym nagraniu może przerazić nie jednego. Jest on również swego rodzaju ostrzeżeniem, że brak koncentracji za kółkiem może mieć tragiczne konsekwencje. Niestety – wśród kierowców cały czas nagminne jest używanie smartfonów, jedzenie i picie. Policja ostrzega szczególnie przed pierwszą słabością.

Incydent drogowy miał miejsce dwa lata temu, jednak nadal może skutecznie przestrzegać, przed częstym brakiem skupienia za kółkiem. To właśnie ono było bezpośrednią przyczyną tego koszmarnego wypadku.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowco, jeden szczegół może sprawić, że zapłacisz wysoki mandat. Pamiętaj o tym przy wymianie opon

2. Bill Gates o końcu pandemii. Zostanie z nami na dłużej

3. Szaleńcza jazda Maluchem po mieście. Ten kierowca przeszedł samego siebie - Wideo

Kierowca tego Volvo, po wypadku przyznał się do korzystania z telefonu. Tak, tak ten mężczyzna przeżył to zderzenie. Choć wydaje się to niewiarygodne o własnych siłach opuścił doszczętnie zniszczony samochód.

Straszliwy wypadek przy 300 km/h. Motocykliści nie mieli żadnych szans na przeżycie- WideoStraszliwy wypadek przy 300 km/h. Motocykliści nie mieli żadnych szans na przeżycie- WideoCzytaj dalej

Okazało się, że Volvo może pochwalić się niebagatelną konstrukcją, którą cieżko sforsować. Ten mężczyzna zawdzięcza jej swoje życie. Nikt o zdrowych zmysłach nie pomyślałby, że kierujący opuści pojazd o własnych siłach. Po takim zderzeniu to po prostu niedorzeczne. Jedno jest pewne, na tej drodze doszło do prawdziwego CUDU!

Zobacz także:

1. Dorota Wellman wygadała się w programie na żywo, wszyscy słyszeli. Tylko najbliżsi wiedzieli, co robiła za granicą

2 .Nie żyje 21-letnia gwiazda, fani pogrążeni w żałobie. Koszmarny wypadek, zdjęcia przyprawiają o ciarki

3. Nietypowy egzamin na prawo jazdy. W jego trakcie przejechał pieszego a i tak otrzymał uprawnienia

4. Przerażający wypadek na stacji paliw. Samochód z impetem wjechał w dystrybutor paliwa - Wideo

5. Kierowcy Ferrari można więcej? Tym razem policja była na miejscu - Wideo

6. Niecodzienne nagranie z Agatą Dudą wywołało skrajne emocje. "Szkoda, że nie miała Pani świadomości"

Następny artykuł