Wypadek Bugaj
Źródło: YouTube: Polskie Radio Kielce

Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
5 Listopada 2020

Wypadek w miejscowości Bugaj mógł zakończyć się tragicznie. Kierujący TIR-em niemal zmiótł Hyundaia z drogi. Kierowca przyznał potem, że nawet nie zauważył, że doszło do zderzenia pojazdów.

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło przed przejazdem kolejowym w miejscowości Bugaj w gminie Bliżyn. Kierujący TIR-em jechał zbyt szybko i naczepą ciężarówki niemal „zmiótł” z drogi osobowego Hyundaia.

Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia - poinformowała w środę świętokrzyska policja.

Wypadek Bugaj. Kierowca TIR-a jechał zbyt szybko

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 10 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Bugaj.

„Na łuku drogi, w rejonie przejazdu kolejowego, kierujący tirem doprowadził do zderzenia z osobowym hyundaiem. Koreański pojazd został zepchnięty na barierę energochłonną, a ciężarówka nie zatrzymując się, odjechała z miejsca. 29-letni kierowca hyundaia uskarżał się na ból nogi i został przewieziony na badania do szpitala” - przekazał Jarosław Góźdź, oficer prasowy skarżyskiej policji.

Kilka minut po kraksie na ulicy Legionów w Skarżysku świadek zdarzenia zatrzymał ciężarówkę.

„Za kierownicą mercedesa siedział 56-letni obywatel Ukrainy. Twierdził, że nie zauważył, że doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. Obaj kierowcy jechali sami i byli trzeźwi” - dodał Gwóźdź.

Za rażące naruszenie zasad ruchu drogowego policjanci zatrzymali kierowcy TIR-a prawo jazdy.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł