Wypadek 300 km
Źródło: spamsafe

Straszliwy wypadek przy 300 km/h. Motocykliści nie mieli żadnych szans na przeżycie- Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Października 2020

Wypadek z poniższego nagrania może zszokować niejednego. Zderzenie przy 300 km/h po prostu musiało zakończyć się tragicznie. Niestety, ale przekonali się o tym ci konkretni motocykliści. Materiał ma na celu przestrzegać amatorów mocnych wrażeń.

Wypadek przy 300 km/h zakończył się prawdziwą tragedią. Ci motocykliści nie mieli żadnych szans na przeżycie. Nagranie ku przestrodze.

Jazda motocyklem przy blisko 300 km/h nie jest zbyt odpowiedzialne. O tym, że jest niebezpieczne nie trzeba nikogo przekonywać. Chwila nieuwagi, jeden błąd czy losowe zdarzenie może zakończyć się prawdziwą tragedią. Tak było w tym konkretnym przypadku.

Przejażdzka przepełniona adrenaliną zakończyła sie dla tych motocyklistów po prostu tragicznie. Za chwilę przyjemności i ogromnej prędkości zapłacili najwyższą cenę.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie ogłosili zakaz, niestety, dotyczy też w Polaków. Zła wiadomość z zagranicy dla turystów i całej branży

2. Afera na cały kraj, znany aktor uważa, że Maryla Rodowicz jest winna jego biedzie. Artystka nie wytrzymała i odpowiedziała, ale w jakich słowach

3. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?

To wideo ukazuje, że podczas jazdy przy 300 km/h nie ma zbyt wiele czasu na reakcje. Jedno niefortunne zdarzenie może zakończyć się dramatem. Tym razem szybką jazdę a wypadek oddzielały jednynie ułamki sekund.

Wideo przedstawia moment w którym motocyklista jadący po prawej stronie z impetem wjeżdza w jadący przed nim pojazd. Nie można stwierdzić, czy to samochód czy może inny motocykl. Niestety, finał tej jazdy był tragiczny w skutkach. Motocykliści nie przeżyli wypadku.

Dramatyczny wypadek. Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. O krok od wielkiej tragedii - WideoDramatyczny wypadek. Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. O krok od wielkiej tragedii - WideoCzytaj dalej

Nagranie ma wartość dydaktyczną i ma słuzyć ku przestrodze. Widać na nim jak zabójcza potrafi być prędkość, a zarazem jej utrata.

Zobacz także:

1. Jest decyzja o odwołaniu, niestety. Czarny scenariusz podczas pandemii się sprawdza, tłumy turystów będą zawiedzione

2. Dzisiaj może być niebezpiecznie, w większości rejonów kraju. Trzeba się przygotować

3. Lamborghini Aventador? Nie - to auto zbudował w ojciec z synem - W Polsce

4. Rewolucyjna zmiana w ubezpieczeniu OC samochodu. Pewna aplikacja znacznie zmniejsza jego cenę

5. Spektakularny wypadek na S8. Osobowy Peugeot siał postrach na drodze - Wideo

6. Tomasz Hajto nagle przerwał milczenie o wypadku na pasach. Po latach wyznał całą prawdę, opadły nam szczęki

7. Księżyc może mieć swojego "bliźniaka" i naukowcy go znaleźli. Niesamowite wieści

>

Następny artykuł