Wypadek 300 km
Źródło: spamsafe

Straszliwy wypadek przy 300 km/h. Motocykliści nie mieli żadnych szans na przeżycie- Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Października 2020

Wypadek z poniższego nagrania może zszokować niejednego. Zderzenie przy 300 km/h po prostu musiało zakończyć się tragicznie. Niestety, ale przekonali się o tym ci konkretni motocykliści. Materiał ma na celu przestrzegać amatorów mocnych wrażeń.

Wypadek przy 300 km/h zakończył się prawdziwą tragedią. Ci motocykliści nie mieli żadnych szans na przeżycie. Nagranie ku przestrodze.

Jazda motocyklem przy blisko 300 km/h nie jest zbyt odpowiedzialne. O tym, że jest niebezpieczne nie trzeba nikogo przekonywać. Chwila nieuwagi, jeden błąd czy losowe zdarzenie może zakończyć się prawdziwą tragedią. Tak było w tym konkretnym przypadku.

Przejażdzka przepełniona adrenaliną zakończyła sie dla tych motocyklistów po prostu tragicznie. Za chwilę przyjemności i ogromnej prędkości zapłacili najwyższą cenę.

Dzisiaj grzeje:

1. Opuszczony salon samochodowy a w środku same perełki. Widok zachwyci niejednego sympatyka motoryzacji

2. Zatrważające doniesienia. Ponad 90 ognisk koronawirusa w jednym województwie

3. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?

To wideo ukazuje, że podczas jazdy przy 300 km/h nie ma zbyt wiele czasu na reakcje. Jedno niefortunne zdarzenie może zakończyć się dramatem. Tym razem szybką jazdę a wypadek oddzielały jednynie ułamki sekund.

Wideo przedstawia moment w którym motocyklista jadący po prawej stronie z impetem wjeżdza w jadący przed nim pojazd. Nie można stwierdzić, czy to samochód czy może inny motocykl. Niestety, finał tej jazdy był tragiczny w skutkach. Motocykliści nie przeżyli wypadku.

Dramatyczny wypadek. Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. O krok od wielkiej tragedii - WideoDramatyczny wypadek. Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. O krok od wielkiej tragedii - WideoCzytaj dalej

Nagranie ma wartość dydaktyczną i ma słuzyć ku przestrodze. Widać na nim jak zabójcza potrafi być prędkość, a zarazem jej utrata.

Zobacz także:

1. Nie żyje 5 osób. Wśród nich mogą być Polacy. Porażająca tragedia za polską granicą

2. Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)

3. Lamborghini Aventador? Nie - to auto zbudował w ojciec z synem - W Polsce

4. Rewolucyjna zmiana w ubezpieczeniu OC samochodu. Pewna aplikacja znacznie zmniejsza jego cenę

5. Spektakularny wypadek na S8. Osobowy Peugeot siał postrach na drodze - Wideo

6. Matka Martyniuka nie zamierza go już bronić, niespodziewanie zaczęła wyciągać brudy. "Lubi ściągać dziewczyny do domu"

Następny artykuł