Wypadek przejazd kolejowy
Źródło: Youtube

Wideo - Koszmarny wypadek na przejeździe kolejowym. Zginął młody policjant gorzowskiej drogówki

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Września 2020

Wypadek na przejściu kolejowym, który skończył się tragicznie. Kierowca osobowego Golfa wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy. Niestety, ale wprost pod pociąg TLK. Okazało się, że był policjantem gorzowskiej drogówki.

Wypadek na przejściu kolejowym w miejscowości Białcz. Osobowy Golf wjechał wprost pod pociąg TLK. Kierowcą był policjant gorzowskiej drogówki.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Białcz w województwie lubuskim. Kierowca samochodu osobowego marki volkswagen golf wjechał na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wprost pod pociąg TLK. Mężczyzna zginął na miejscu. Okazało się, że to funkcjonariusz gorzowskiej drogówki.

Do tragedii doszło w piątek 4 września około godz. 13.30 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierowca osobowego Volkswagena wjechał na przejazd wprost pod pociąg TLK „Bory Tucholskie” z Gorzowa do Kostrzyna nad Odrą.

Dzisiaj grzeje:

1. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

2. Nieszczęśliwy wypadek. 19-latka w Seicento zniszczyła Ferrari za ponad milion złotych

3. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Po tym jak pociąg z wielką siłą uderzył w samochód, pojazd był pchany przez kilkaset metrów po torach i zatrzymał się dopiero około 400 metrów od przejazdu kolejowego. Na przejściu jest znak stop oraz sygnalizator świetlny. W momencie wypadku, wszystko działało tak jak należy.

W pociągu podróżowało około 30 pasażerów. Na szczęście nikomu z nich nic się nie stało. Również maszynista nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Wideo - Pechowy wypadek. Legendarny Fiat 125p okazał się nie do przejściaWideo - Pechowy wypadek. Legendarny Fiat 125p okazał się nie do przejściaCzytaj dalej

Potwierdzam, że w wypadku zginął 29-letni policjant z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Przepraszamy, wideo nie jest już dostępne w serwisie Youtube

źródło: Gorzowianin.com

Zobacz także:

1.Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja

2. Kamil Stoch nagle zwrócił się do wszystkich Polaków. Mistrz chce publicznie zdradzać swoje tajemnice (FOTO)

3. Wideo - Motocyklista z Zabrza igrał ze śmiercią. O krok od wielkiej tragedii

4. Kierowco, już wkrótce istotne zmiany w przepisach. Ciężej będzie stracić swoje prawo jazdy

5. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę

Następny artykuł