Wypadek na DK 65
Źródło: Materiały Policyjne

Tragiczny wypadek na DK65. Kierująca Oplem poniosła śmierć na miejscu

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
3 Grudnia 2020

Wypadek na drodze krajowej nr 65 zakończył się tragicznie. Kierująca prawidłowo jadącym Oplem zginęła na miejscu po czołowym zderzeniu dwóch aut. Sprawcą wypadku był kierujący Audi - policja ustala przyczyny zdarzenia.

Na trasie Białystok-Bobrowniki doszło do makabrycznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba. W czwartek rano (3 grudnia) czołowo zderzyły się dwa auta osobowe.

Do wypadku doszło przed godziną 7:00. Policja ustaliła wstępne okoliczności wypadku. Według funkcjonariuszy jadący od strony Białegostoku w kierunku Bobrownik kierowca Audi zjechał z niewyjaśnionych przyczyn na przeciwległy pas ruchu.

Masz prawo jazdy kategorii B? Zyskasz nowe uprawnienia, ale musisz spełnić dwa warunkiMasz prawo jazdy kategorii B? Zyskasz nowe uprawnienia, ale musisz spełnić dwa warunkiCzytaj dalej

Zobacz także: Poprosił policjantów o podwózkę, choć był poszukiwany. Zawieźli go na komisariat

Wypadek na DK 65. Kierująca Oplem zginęła na miejscu

Audi uderzyło w jadącego prawidłowo Opla. Doszło do czołowego zderzenia. Niestety kierująca Oplem kobieta nie miała szans na przeżycie. Jej obrażenia były tak ciężkie, że zginęła na miejscu zdarzenia. 39-letni kierowca Audi, który spowodował fatalny wypadek, został przetransportowany do szpitala.

Wypadek na DK 65

Wypadek na DK 65. Sprawcą wypadku kierowca Audi

Ze zdjęć wynika, że kierowca podróżował Audi A4 i uderzył w Opla Agilę. Warto podkreślić, że jest to dość leciwe i małe auto, które w marginalnym stopniu chroni pasażerów przed skutkami wypadków.

Na miejscu interweniowały służby -policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą oględziny. Jadący w kierunku Bobrownik muszą liczyć się z utrudnieniami. Samochody osobowe są kierowane na objazd drogami lokalnymi (przez Sobolewo), samochody ciężarowe czekają.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Zobacz jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

 

Następny artykuł