Wypadek. Potrącona kobieta oraz czteromiesięczne niemowlę
Źródło: MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Podlaskie. Wypadek na przejściu dla pieszych. Ucierpiało czteromiesięczne dziecko

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
2 Grudnia 2020

Wypadek w Dąbrowie Białostockiej. Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych prowadząc czteromiesięczne niemowlę w wózku. Uderzyło w nich auto. Według ustaleń policji kierująca nie zauważyła pieszych. Trwają ustalenia przyczyn wypadku.

W Dąbrowie Białostockiej doszło do poważnego wypadku na przejściu dla pieszych. Ofiarami kobieta oraz jej czteromiesięczne dziecko. Kobieta została potrącona na przejściu przez samochód.

Jak podaje tvn24.pl, do zdarzenia doszło we wtorek 1 grudnia około godziny 13:30. Na przejściu dla pieszych na ulicy 3 Maja w Dąbrowie Białostockiej w województwie podlaskim potrącona została kobieta oraz jej dziecko, które w chwili wypadku znajdowało się w wózku.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wypadek na przejściu dla pieszych. Potrącona została kobieta i czteromiesięczne dziecko

Wypadek miał miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych. W zdarzeniu ucierpiała kobieta oraz czteromiesięczne niemowlę, które znajdowało się w wózku. Matkę i jej dziecko przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Volkswagenem nie zauważyła przechodzącej przez jezdnię kobiety pchającej wózek z dzieckiem i ją potrąciła - zakomunikowała starsza posterunkowa Ewelina Wiśniewska z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.

Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa. Policjanci pod nadzorem prokuratury cały czas ustalają inne okoliczności i przebieg zdarzenia.

Nie brakuje głosów, że kierująca autem w tym czasie nie obserwowała drogi - wśród potencjalnych "rozpraszaczy" wskazywany jest, m.in. telefon komórkowy.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł