Wybuch na stacji Lotos
Źródło: Google StreetView

Okropne doniesienia, wybuch wstrząsnął stacją benzynową. Druzgocąca relacja świadka

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
12 Sierpnia 2020

Wybuch był pod ziemią, ale podłoga w okolicznych sklepach się zatrzęsła - powiedział portalowi SE świadek zdarzenia. Jak podaje portal, spawacze pracujący na stacji demontowali jeden ze zbiorników. Koledzy spawacza wyciągnęli go na powierzchnię. Poszkodowany mężczyzna trzymał się za głowę. Był cały we krwi.

W środę 12 sierpnia nagle stacją Lotos przy ulicy Łodygowej 20B wstrząsnął wybuch.

Do eksplozji doszło podczas prac spawalniczych około 10:30. W jej wyniku jeden ze spawaczy został ranny. Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej.

Wybuch na stacji paliw

Wideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydajeWideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydajeCzytaj dalej

Wybuch sam w sobie nie należy do „bezpiecznych". Wybuch w okolicy stacji paliw może mieć jeszcze gorsze skutki. Do zdarzenia doszło w rejonie stacji paliw Lotos przy ul. Legionowej 20B na warszawskim Targówku.
- Podczas prac spawalniczych doszło do eksplozji. Ucierpiała jedna osoba, tak wynika z naszych informacji. Na miejscu wciąż pracują cztery jednostki straży - powiedział mł. kpt. Paweł Warzywoda z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy.

Wybuch w pobliżu stacji Lotos. Jeden mężczyzna poszkodowany.

- Wybuch był pod ziemią, ale podłoga w okolicznych sklepach się zatrzęsła - powiedział portalowi SE świadek zdarzenia. Jak podaje portal, spawacze pracujący na stacji demontowali jeden ze zbiorników.
Gdy jeden z pracowników zszedł do kołnierza zbiornika, by kontynuować pracę, kołnierz zapadł się i zawalił - powiedział Super Expressowi jeden ze spawaczy.

Z kolei inny świadek zdarzenia relacjonował portalowi SE.pl, że koledzy spawacza wyciągnęli go na powierzchnię. Poszkodowany mężczyzna trzymał się za głowę. Był cały we krwi.

Niedługo później na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie służby.

Zobacz także:

1. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW
2. Rekordowa kontrola policji. Ten kierowca dostał 21 punktów karnych i gigantyczny mandat. Nietypowa przyczyna szaleńczego rajdu
3. Wideo - Spektakularny wypadek trzech motocyklistów. Motocykl dosłownie wystrzelił w powietrze
4. Simon Cowell ma złamany kręgosłup . Koszmarny wypadek jurora „Idola” i „X Factor”
5. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
6. Wideo - Przerażający wypadek z Łodzi. Kompletnie pijany motocyklista zabił swojego kolegę

Następny artykuł