Wybuch w Bejrucie
Źródło: Allan Reed

Przerażające nagranie gigantycznego wybuchu w Bejrucie. 4K oraz slow motion pokazuje jak potężna była fala uderzeniowa

Piotr DutkaPiotr Dutka
12 Sierpnia 2020

Wybuch w Bejrucie zszokował cały świat. 4 sierpnia to wydarzenie przeraziło światową opinię publiczną. W sieci można znaleźć nowe nagranie, które bardzo dokładnie przedstawia jak gigantyczna była fala uderzeniowa.

Wybuch w Bejrucie w 4K i slowmotion. Nagranie pokazuje jak gigantyczna była eksplozja.

Do tragicznego wybuchu w Bejrucie doszło 4 sierpnia w Bejrucie. Nagranie eksplozji zostało zarejestrowane przez kamerkę z jednego z mieszkań. Zarejestrowała ona obraz w rozdzielczości 4K. Możliwe jest obejrzenie nagrania w slowmotion.

Ogromna fala uderzeniowa widoczna na nagraniu niszczyła dosłownie wszystkMycie auta na własnej posesji grozi mandatem? Niemal wszystkim umknął bezwzględny przepiso, co spotkała na swojej drodze. Poważnie zniszczone zostało wiele samochodów oraz budynków.

Wideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydajeWideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydajeCzytaj dalej

Według oficjalnych statystyk w wyniku wybuchu w stolicy Libanu zginęło ponad 200 osób, 6000 tysięcy uznano za zaginione. Warto podkreślić, że aż 300 000 tysięcy straciło swoje domy.

Na ulicach Bejrutu jest również mnóstwo zniszczonych samochodów. Nie tak dawno pisaliśmy o 600 egzemplarzach nowych Audi, które w wyniku eksplozji zostały kompletnie zniszczone.

Zobacz także:

1. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

2. Wideo - Ukraiński kierowca wykonał zdumiewający manewr na drodze

3. Mycie auta na własnej posesji grozi mandatem? Niemal wszystkim umknął bezwzględny przepis

4. Znaleziono cztery fabrycznie nowe Polonezy. Wśród nich prawdziwy „Biały Kruk”

5. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Nie żyje jedna osoba, dziesiątki rannych

Następny artykuł