ZDrogi.pl

Wjechał w przyczepkę i wystrzelił jak procy. Kierowca Chryslera zanotował długi lot - Wideo

31 Lipca 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

O tym, że chwila nieuwagi może mieć poważne konsekwencje wiadomo nie od dziś. W dobitny sposób przekonał się o tym pewien kierowca Chryslera 300, który wjechał w pickupa z przyczepką. Efekt końcowy mógł być tylko jeden. Długi lot, a następnie bolesne lądowanie.

Do tego niezwykłego zdarzenia doszło na początku roku w Nowym Orleanie w stanie Luizjana. Pewien kierowca popisał się kompletnym brakiem uwagi i słono zapłacił, za przeoczenie innego pojazdu, który zatrzymał się na drodze.

Na materiale wideo widzimy Chryslera 300, który włącza się ruchu na dwupasmowej drodze, a następnie widocznie przyśpiesza. Na swoje nieszczęście, kierujący pojazdem nie zauważył pickupa z przyczepą, który stał na jezdni kilkaset metrów dalej.

Warto podkreślić, że zatrzymany pojazd był oznaczony jedynie jednym stożkiem, który był umiejscowiony w niewielkiej odległości od pojazdu. Pickup nie miał włączonych również świateł awaryjnych, które są nieodzownym elementem w przypadku nagłego zatrzymania na drodze.

Mimo wszystko, niedociągnięcia innego kierowcy nie zwalniają właściciela Chryslera z czujnej, a także rozważnej jazdy. W biały dzień nie zauważył stojącego pojazdu, co w jasny sposób wskazuje, że w czasie prowadzenia auta był zaabsorbowany zupełnie czymś innym, albo jest po prostu ślepy.

Bezmyślny kierowca zapłacił słoną karę za swoją nieuważną jazdę.

PSP Białystok

Tragedia na prostej drodze. Osobówka z ogromną siłą wbiła się w samochód ciężarowy

CZYTAJ DALEJ

Po uderzeniu w przyczepę Chrysler wzbił się w powietrze, po czym zanotował bolesne lądowanie w pozycji bocznej.

Na szczęście w wyniku tego incydentu nikt nie ucierpiał. Skończyło się jedynie na uszkodzeniach dwóch samochodów oraz mandacie dla lotnika amatora.

Mamy nadzieję, że wyciągnie nauczkę z tej lekcji i w przyszłości będzie skupiony tylko i wyłącznie na bezpiecznej jeździe.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

  • Zaparkowała swoje BMW w niezrozumiały sposób. Zablokowała przejazd strażakom - Wideo

  • Kierowca zniszczył nowego kampera za ponad 200 tys. Kupił go dwa tygodnie temu - Wideo

  • Odbijał się od barierki do barierki. Był tak pijany, że ledwo stał na nogach - Wideo

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl