Wilk na drodze wojewódzkiej
Źródło: Facebook: Paweł Rybarczyk

Makabryczny widok na drodze wojewódzkiej - Zdjęcia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
30 Grudnia 2020

Wilk spotkany w biały dzień, to widok równie niecodzienny, co przerażający. Nie to jednak najbardziej poruszyło internautów. Dzikie zwierzę niosło w pysku coś, co przyprawia o dreszcze nawet osoby o mocnych nerwach.

Kierowcy musieli być przerażeni. Nieopodal wsi Trzebicz (woj. lubuskie), jedną z tamtejszych dróg, szedł wilk. Samo to mogłoby wzbudzić strach wielu. Nie to było jednak najbardziej przerażające.

Wilk niósł w pysku głowę psa!

Zdjęcia dzikiego zwierzęcia pojawiły się na Facebooku. Nie jest to raczej widok dla osób o słabych nerwach.

Jeden z internautów opublikował zdjęcie wilka, którego spotkał na drodze wojewódzkiej 158. Zwierzę który niesie w pysku głowę psa. To wszystko w biały dzień!

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wilk na drodze wojewódzkiej

Wilk na drodze wojewódzkiej

Należy pamiętać, że wilki to naprawdę duże i niebezpieczne zwierzęta - choć wilk w pojedynkę raczej nie zaatakuje człowieka. Samce wilków (basiory) są większe od samic (wadery) o ok. 20–25%. Długość ciała dorosłego zwierzęcia wynosi przeciętnie od 100 do 130 cm, nie licząc ogona. (za wikipedią)

Wysokość w kłębie: samiec 70–85 cm / samica 60–75 cm,
Długość ciała: przeciętnie 100–130 cm
Długość ogona: 30–50 cm
Masa ciała: samiec 45–60 kg (wyjątkowo nawet do 75 kg), samica 30–50 kg.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł