Kierowca USA
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Szokujący wypadek. Motocyklista zatrzymał kierowce taranującego wszystko na swojej drodze. Przyczyna zaskoczyła wszystkich

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Czerwca 2020

Do nietypowego, a zarazem bardzo groźnego zdarzenia doszło w USA. Na jednej z tamtejszych autostrad, pewien motocyklista był świadkiem niecodziennego zdarzenia. Widział jak kierujący autem, czarnoskóry mężczyzna dosłownie taranuje wszystko na swojej drodze, powodując ogromne zagrożenie w ruchu drogowym. Kierujący motocyklem postanowił zareagować

Taranował wszystko na swojej drodze oraz stwarzał poważne zagrożenie. Nikt nie spodziewał się, dlaczego

Na poniższym nagraniu widać zszokowanego motocyklistę próbującego zatrzymać podejrzanie poruszającego się mężczyznę, który stwarzał poważne zagrożenie w ruchu drogowym. Taranował przeszkody oraz swoją niebezpieczną jazdą mógł spowodować poważny wypadek.

Motocyklista nie był w stanie zrozumieć motywacji kierowcy. Przypuszczał, że mógł on być pod wpływem narkotyków, bądź alkoholu. Nie przypuszczał, że prawda jest zupełnie inna.

Po długim okresie jazdy samochód w końcu się zatrzymał. Wtedy motocyklista postanowił zobaczyć, co się dzieje. Wraz z kierującym jednośladem na poboczu zatrzymało się wielu innych kierowców, zaniepokojonych szaloną jazdą.


Po otwarciu drzwi okazało się, że mężczyzna za kółkiem jest poważnie zdezorientowany. Nie wiedział, gdzie się znajduje. Okazało się, że kierowca choruje na cukrzycę i jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Zgromadzeni ludzie szybko przystąpili do pomocy poszkodowanemu. Na szczęście na miejscu były obecne dwie pielęgniarki, które szybko zaopiekowały się chorym mężczyzną.

Od lipca zaczną obowiązywać nowe przepisy. 40 tysięcy kierowców może stracić swoje prawo jazdyOd lipca zaczną obowiązywać nowe przepisy. 40 tysięcy kierowców może stracić swoje prawo jazdyCzytaj dalej

Głównym powodem niebezpiecznej jazdy okazał się udar, którego kierowca dostał podczas podróży. Stąd brawurowa jazda oraz zniszczony pojazd. Na szczęście cała akcja zakończyła się pomyślnie. Mężczyzna powrócił do zdrowia bez większych obrażeń.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Dramatyczne zdarzenie. Na ruchliwym skrzyżowaniu dziecko wypadło z taksówki

2. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała

3. Tragedia na Mazowszu: Ciężarówka wjechała w auto osobowe. Nie żyje kobieta, troje dzieci rannych

Następny artykuł