Wypadek z udziałem Bugatti Chiron
Źródło: Twitter: Zero2Turbo.com

Wideo - Wypadek z udziałem Bugatti i trzech innych aut. Straty są kosmiczne

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Sierpnia 2020

Wypadek z udziałem Bugatti - Policja oszacowała szkody materialne na 3,7 miliona franków, czyli ok. 15 milionów złotych! Na poniższym nagraniu po wypadku widać, że Chiron ma zniszczony przód i odpalone poduszki powietrzne.

Na przełęczy Gottharda w Szwajcarii doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiała jedna osoba. Bugatti Chiron zderzyło się z Porsche 911 Cabrio, Mercedesem klasy C i kamperem.

Policja wstępnie oszacowała szkody materialne na 3,7 miliona franków, czyli ok. 15 milionów złotych!

W środę koło południa doszło do zderzenia 4 pojazdów na drodze niedaleko miejscowości Hospental. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna.

Wypadek na przełęczy Gottharda spowodował, najprawdopodobniej, kierowca Porsche, który rozpoczynając wyprzedzanie nie spojrzał w lusterko.

Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holownicząDramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holownicząCzytaj dalej

W kolumnie aut poruszało się 5 samochodów. Ostatnim z nich było Bugatti Chiron, którego kierowca postanowił wyprzedzić poprzedzające go auta, gdy niespodziewanie drogę zajechało mu jadące przed nim Porsche 911 Cabrio.
Kierowca auta ze Stuttgartu najwyraźniej nie spojrzał w lusterko przed rozpoczęciem manewru i nie zauważył, że sam jest wyprzedzany.

Wypadek Bugatti - Policja oszacowała szkody materialne na 3,7 miliona franków, czyli ok. 15 milionów złotych!

Rozpędzone Bugatti uderzyło w Porsche, po czym 911 zostało zepchnięte na jadącego przed nim Mercedesa klasy C. Następnie Porsche i Mercedes wjechały na przeciwległy pas ruchu, ścinając kamienne słupki na poboczu. W międzyczasie kierowcy Bugatti udało się wrócić na swój pasu ruchu, ale nie zdążył wyhamować przed kamperem, który jechał z przodu kolumny.

W wypadku ranna została pasażerka Mercedesa. Szkody materialne szacowane są na aż 3,7 miliona franków, czyli ok. 15 milionów złotych. Tak wysoka suma sugeruje poważne zniszczenia w Bugatti.

Na poniższym nagraniu po wypadku widać, że Chiron ma zniszczony przód i odpalone poduszki powietrzne.

Zobacz także:

1. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW
2. Rekordowa kontrola policji. Ten kierowca dostał 21 punktów karnych i gigantyczny mandat. Nietypowa przyczyna szaleńczego rajdu
3. Wideo - Spektakularny wypadek trzech motocyklistów. Motocykl dosłownie wystrzelił w powietrze
4. Simon Cowell ma złamany kręgosłup . Koszmarny wypadek jurora „Idola” i „X Factor”
5. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
6. Wideo - Przerażający wypadek z Łodzi. Kompletnie pijany motocyklista zabił swojego kolegę

Następny artykuł