Policja zniszczyła drogie Ferrari
Źródło: Youtube

Wideo - Policja zniszczyła bardzo drogie Ferrari 458 Spider. Powód jest zdumiewający

Piotr DutkaPiotr Dutka
12 Sierpnia 2020

Policja zniszczyła piekielnie drogie Ferrari 458 Spider. Niestety, ale jest to smutna prawda. W Wielkiej Brytanii doszło do niewiarygodnej sytuacji.Tamtejsza policja zniszczyła warte ponad 1 milion złotych Ferrari 458 Spider. Powód jest szokujący.

Policja zniszczyła bardzo drogie Ferrari 458 Spider. Powód może zszokować niejednego.

Do niewiarygodnej wręcz sytuacji doszło w Wielkiej Brytanii. Tamtejsza policja zniszczyła bardzo drogie Ferrari 458 Spider. Właściecielem pojazdu był 31-letni Zahid Khan. Brytyjska policja skonfiskowała jego pojazd zaledwie kilka miesięcy po tym jak milioner dokonał jego zakupu.

Głównym powodem zatrzymania auta, było domniemanie jego kradzieży. Milioner dodał, że zakupił pojazd na aukcji przez pośrednika. Wiele pieniędzy włożył również w jego naprawę oraz doprowadzenie do idealnego stanu technicznego.

Policja z West Midlands ostatecznie stwierdziła, że głównym powodem zniszczenia samochodu jest brak ważnego ubezpieczenia oraz fakt, że był on kategorii B. Takie pojazdy są klasyfokowane jako niezdolne do jazdy po publicznych drogach. W praktyce oznacza to, że samochód nie może trafić na aukcję, tylko musi zostać zniszczony.

Sam właścicel w bardzo dosadny sposób skomentował całą sytuację w poście na Facebooku.

„To moje Ferrari, które policja bezprawnie zniszczyła! Film pokazali dopiero po roku… Ciężko harowałem, żeby kupić ten samochód i był on bardzo sentymentalny dla mnie i mojej rodziny. Te pieniądze można było spożytkować szczytny cel. Nawet zepsute Ferrari ma większą wartość niż cały samochód!”

Zobacz także:

1. Mycie auta na własnej posesji grozi mandatem? Niemal wszystkim umknął bezwzględny przepis

2. Znaleziono cztery fabrycznie nowe Polonezy. Wśród nich prawdziwy „Biały Kruk”

3. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

4. Wideo - Ukraiński kierowca wykonał zdumiewający manewr na drodze

5. Wideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydaje

Następny artykuł