Wideo - Makabryczny wypadek motocyklisty
Źródło: YouTube: NewsLubuski.pl

Tragiczne nagranie z polskiej drogi. Mężczyzna wystrzelił jak z katapulty. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Sierpnia 2020

Wideo dopiero teraz pojawiło się w sieci mimo, że do wypadku doszło tydzień wcześniej. Kierująca Daewoo przypadkiem zarejestrowała niebezpieczne zdarzenie kamerką samochodową.

W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie przedstawiające wypadek, do którego doszło na zachodzie Polski.
Motocyklista wystrzelił w powietrze niczym z katapulty, po czym przeleciał kilkanaście metrów. Właśnie ujawniono porażające szczegóły na temat stanu mężczyzny.

Do groźnego wypadku doszło w Łupowie w powiecie gorzowskim w województwie lubuskim. Kobieta przypadkowo uchwyciła kamerką samochodową moment przerażającego wypadku motocyklisty.

WIDEO - Mężczyzna wyleciał w powietrze, po czym przeleciał jeszcze kilkanaście metrów, nim upadł. Motocyklista nie poniósł poważnych obrażeń, czeka go jednak sporo kłopotów.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Mężczyzna wyleciał w powietrze i przeleciał kilkanaście metrów. Przerażające nagranie obiegło sieć.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu, teraz sieć obiegło przerażające nagranie z momentu wypadku. Na jaw wyszło również wiele nieprawidłowości w związku z kierowcą motocykla.

- 30-letnia kierująca chciała skręcić w lewo, ale nie upewniła się, że może to bezpiecznie zrobić. Za nią jechał motocyklista, który już ją wyprzedzał. Kierowca motocykla nie miał szans na uniknięcie zderzenia, wjechał w bok auta i przeleciał kilkanaście metrów - przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

WIDEO - Chociaż kierująca jest winna wypadku, to motocyklista również będzie miał sporo nieprzyjemności.

Moment wypadku został zarejestrowany na kamerką samochodową zamontowaną w Daewoo, którym poruszała się 30-latka. Oglądając nagranie, trudno uwierzyć, że mężczyzna wyszedł z wypadku bez poważnych obrażeń. Chociaż winę za wypadek ponosi kobieta, to mężczyzna również nie uniknie problemów.

Policjanci z grupy SPEED, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, ustalili, że 33-letni kierowca motocykla w ogóle nie powinien nim kierować. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto był poszukiwany przez niemieckie służby Europejskim Nakazem Aresztowania.

- Policjanci sprawdzili także tablice rejestracyjne, które miał założone na motocyklu BMW. Okazało się, że pochodzą od innego pojazdu. Funkcjonariusze zabezpieczyli jednoślad i będą weryfikować, czy nie był on kradziony - poinformowała policja w Gorzowie Wielkopolskim. Kierowca został zatrzymany. Trwają czynności procesowe. Z pewnością usłyszy on zarzuty dotyczące złamania sądowego zakazu.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł