ZDrogi.pl
Wideo - Makabryczny wypadek motocyklisty

YouTube: NewsLubuski.pl

Tragiczne nagranie z polskiej drogi. Mężczyzna wystrzelił jak z katapulty. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

24 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Wideo dopiero teraz pojawiło się w sieci mimo, że do wypadku doszło tydzień wcześniej. Kierująca Daewoo przypadkiem zarejestrowała niebezpieczne zdarzenie kamerką samochodową.

W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie przedstawiające wypadek, do którego doszło na zachodzie Polski.Motocyklista wystrzelił w powietrze niczym z katapulty, po czym przeleciał kilkanaście metrów. Właśnie ujawniono porażające szczegóły na temat stanu mężczyzny.

Do groźnego wypadku doszło w Łupowie w powiecie gorzowskim w województwie lubuskim. Kobieta przypadkowo uchwyciła kamerką samochodową moment przerażającego wypadku motocyklisty.

WIDEO - Mężczyzna wyleciał w powietrze, po czym przeleciał jeszcze kilkanaście metrów, nim upadł. Motocyklista nie poniósł poważnych obrażeń, czeka go jednak sporo kłopotów.

Mężczyzna wyleciał w powietrze i przeleciał kilkanaście metrów. Przerażające nagranie obiegło sieć.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu, teraz sieć obiegło przerażające nagranie z momentu wypadku. Na jaw wyszło również wiele nieprawidłowości w związku z kierowcą motocykla.

- 30-letnia kierująca chciała skręcić w lewo, ale nie upewniła się, że może to bezpiecznie zrobić. Za nią jechał motocyklista, który już ją wyprzedzał. Kierowca motocykla nie miał szans na uniknięcie zderzenia, wjechał w bok auta i przeleciał kilkanaście metrów - przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

WIDEO - Chociaż kierująca jest winna wypadku, to motocyklista również będzie miał sporo nieprzyjemności.

Moment wypadku został zarejestrowany na kamerką samochodową zamontowaną w Daewoo, którym poruszała się 30-latka. Oglądając nagranie, trudno uwierzyć, że mężczyzna wyszedł z wypadku bez poważnych obrażeń. Chociaż winę za wypadek ponosi kobieta, to mężczyzna również nie uniknie problemów.

Policjanci z grupy SPEED, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, ustalili, że 33-letni kierowca motocykla w ogóle nie powinien nim kierować. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto był poszukiwany przez niemieckie służby Europejskim Nakazem Aresztowania.

- Policjanci sprawdzili także tablice rejestracyjne, które miał założone na motocyklu BMW. Okazało się, że pochodzą od innego pojazdu. Funkcjonariusze zabezpieczyli jednoślad i będą weryfikować, czy nie był on kradziony - poinformowała policja w Gorzowie Wielkopolskim. Kierowca został zatrzymany. Trwają czynności procesowe. Z pewnością usłyszy on zarzuty dotyczące złamania sądowego zakazu.

Podobne artykuły

Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >
YouTuber Ginger Billy przerobił swojego forda na kosiarkę.

Aktualności

Przerobił starego forda na... kosiarkę. Można kosić w deszczu - Wideo

Czytaj więcej >
Mistrz parkowania w akcji. Wystarczyły mu 3 cm zapasu

Aktualności

Prawdziwy mistrz parkowania. Temu kierowcy wystarczyły 3 cm zapasu - Wideo

Czytaj więcej >