Wideo - bezmyślne zachowanie kierowcy Volkswagena
Źródło: YouTube: Stop Cham

Dlaczego należy patrzeć w lusterka? Motocyklista położył motocykl, aby uniknąć wypadku. Uderzył głową w krawężnik

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
18 Listopada 2020

Wideo opublikowane na kanale Stop Cham przypomina o tym, dlaczego należy patrzeć w lusterka przed wykonaniem manewru. Dodatkowo również pokazuje bezmyślność niektórych kierowców, którzy z błahego powodu stwarzają niebezpieczeństwo na drodze.

Film opublikowany został na kanale Stop Cham. Nagranie pokazuje okropny wypadek motocyklisty, do którego doszło na jednej z Wrocławskich ulic.

Z winy kierowcy samochodu Volkswagena Passata CC, kierujący jednośladem położył maszynę i uderzył głową w krawężnik. Z relacji świadka wypadku wynika, że mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Wideo przedstawia skandaliczne zachowanie kierowcy Volkswagena

W tym przypadku nie ma wątpliwości, że do paskudnego wypadku doprowadził kierowca Volkswagena Passata, który wykonał niespodziewany manewr.

Do wypadku doszło we Wrocławiu, a nagranie pojawiło się na kanale Stop Cham w serwisie YouTube. Film z wideorejestratora pokazuje motocyklistę jadącego prawym pasem.

W pewnym momencie kierowca musi się ratować przed uderzeniem w Volkswagena, który przeciął 3 pasy ruchu, wykonując gwałtowny skręt w uliczkę prowadzącą do McDonald's.

Kierujący czarnym sedanem nie ocenił właściwie sytuacji, a motocyklista musiał położyć maszynę, aby uniknąć zderzenia z samochodem. Udało mu się i do kontaktu z Volkswagenem nie doszło.

Niestety kierowca jednośladu nie miał zbyt dużo szczęścia. Tuż po tym, jak położył maszynę na asfalcie i minął samochód, uderzył głową w krawężnik. Moment uderzenia widać na filmie.

Z relacji świadka wynika, że poszkodowany przeżył i został zabrany do szpitala.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł