Wideo - kierowca Passata jechał chodnikiem
Źródło: Twitter: @Marcin_Maludy

Wideo - Kierowcy Passata musiało się strasznie spieszyć.

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Września 2020

Wideo przedstawia kierowcę Volkswagena Passata, któremu ewidentnie musiało się bardzo spieszyć. Co gorsza, wyprzedzał korek, którego nawet na drodze nie było. Zachowanie kierowcy nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Lubelska policja mówi wprost - kierowcy był „wyjątkowo bezmyślny". Trudno się jednak funkcjonariuszom dziwić. Jadący Volkswagenem Passatem postanowił wyprzedzić inne auta, wjeżdżając na chodnik.

Co gorsza, zrobił to, mimo że na drodze wcale nie było korka.

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoWyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wideo przedstawia kierowcą Passata, który w skrajnie nieodpowiedzialny sposób zachowuje się na drodze... a właściwie na chodniku.

Bezmyślność kierowców cały czas zaskakuje. Co dzień pojawiają się w internecie kolejne nagrania przedstawiające skrajnie nieodpowiedzialne (często nawet głupie) zachowania prowadzących auta. Niektóre z nagrań wręcz mrożą krew w żyłach. Ostatnio pisaliśmy o kierowcy Fiata, który postanowiła skrócić sobie drogę, jadąc torowiskiem tramwajowym.

Do zdarzenia doszło w Gorzowie Wielkopolskim na ulicy Żwirowej. Jeden z kierowców przesłał film do lubelskim policjantom.

Na nagraniu widać kierowcę, który wjechał Volkswagenem Passatem na chodnik, aby wyprzedzić pojazdy. Jego zachowanie zostało nazwane „wyjątkowo bezmyślnym".

Do lubuskiej Policji trafiło już nagranie, na którym widać jak kierujący osobowym passatem wykazujący się już nie tylko brakiem cierpliwości, ale i zdrowego rozsądku oraz skrajną nieodpowiedzialnością wykorzystał chodnik do ominięcia poprzedzającego go auta - czytamy na stronie policjantów z woj. lubuskiego.

Na nagraniu doskonale widać tablicę rejestracyjną, więc ustalenie tożsamości kierowcy nie powinno stanowić problemu.

Wideo. Właściciel auta musi liczyć się z konsekwencjami.

Zobacz także w naszych serwisach:

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

 

Następny artykuł