Wideo
Źródło: Youtube

Przerażające potrącenie w środku nocy. Kierowca nie miał żadnych szans na to, żeby zareagować- Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Listopada 2020

Wideo widoczne poniżej jest idealnym przykładem, który w bardzo adekwatny sposób obrazuje problem braku odblasków. Grupka osób przemieszczała się ruchliwą drogą. Jeden z mężczyzn szedł drogą, reszta znajomych myślała zdecydowanie bardziej i wybrali pobocze.

Wideo mrozi krew w żyłach. Mężczyzna potrącony przez samochód w środku nocy. Sytuacja obrazuje, że brak odblasków jest wielkim problemem.

Nawet małe dziecko bardzo dobrze wie, że w nocy najbezpieczniejszą opcją przemieszczania się, jest ta w której używamy odblasków. Internet w poniższej sytuacji jest bezwzględny i jasno i klarownie wie, że winę za poniższy incydent ponosi nierozważny mężczyzna.

Dzisiaj grzeje:

1. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna

2. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies

3. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa

Zdarzenie miało miejsce jakiś czas temu, jednak nadal jest bardzo aktualne. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy na drodze panują złe warunki oraz bardzo szybko staje się ciemno.

Pewien bardzo nierozważny mężczyzna szedł wraz z grupką znajomych. Oni szli bezpiecznie poboczem, on zdecydował się pozostać na drodze. Kierowca nie miał żadnych szans na to, żeby zareagować, ponieważ wszystko zdarzyło się bardzo szybko. Warto podkreślić, że grupka nie miała odblasków.

Nie wiadomo, czy poszkodowany odniósł poważniejsze obrażenia i czy przeżył całe zdarzenie. Ta sytuacja natomiast jest idealną sytuacją dydaktyczną, która powinna być przestrogą dla wszystkich, którzy nie stosują się prawa noszenia przedmiotów bądź elementów odblaskowych.

Senior wyprzedzał na zakręcie. Został zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Przerażający wypadek - WideoSenior wyprzedzał na zakręcie. Został zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Przerażający wypadek - WideoCzytaj dalej

Niezrozumiałe jest również zachowanie grupki znajomych, którzy nie przestrzegli mężczyzny, przed tym, że przemieszczanie się środkiem drogi to bardzo zła decyzja. Nagranie ku przestrodze.

Zobacz także:

1. Wystarczy że odbierzesz SMS, bez żadnych podejrzeń. Konsekwencje będą opłakane

2. Uwaga, co z Bożym Narodzeniem? Rzecznik rzadu zabrał głos ws. obostrzeń na święta

3. TIR z wielką siłą wjechał w budynek marketu. Nietypowy wypadek - Zdjęcia

4. Motocyklista gnał 300 km/h, gdy wyprzedziło go... kombi

5. Przerażające statystki policyjne. Pijani kierowcy plagą polskich dróg

6. Dzisiaj może być niebezpiecznie, w większości rejonów kraju. Trzeba się przygotować

Następny artykuł