Wideo - Skoda niemal potrąciła policjanta
Źródło: Prokuratura Okręgowa w Łodzi

Niebezpieczny wypadek na autostradzie A1. Policjant niemal zginął

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
3 Września 2020

Wideo przedstawia skrajnie niebezpieczną sytuację, do której doszło na A1. Kierujący Skodą stracił panowanie nad pojazdem wskutek niedostosowania prędkości. W tym samym czasie policjant znajdował się na poboczu i zajmował się kolizją, do której doszło chwilę wcześniej.

Na autostradzie A1 w kierunku Gdańska doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku. Kierujący Skodą nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wpadł w poślizg.
Wszystko zaczęło się od kierowcy osobowego Opla, który jadąc w kierunku Gdańska, uderzył w bariery energochłonne. Podczas sprawdzania kierującego doszło do kolejnego wypadku.

Wideo przedstawia przebieg dramatycznej sytuacji.

Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodzeDramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodzeCzytaj dalej

- Jadący w kierunku Gdańska kierowca Skody, wpadł w poślizg i z dużą siłą uderzył w stojący radiowóz. Kiedy doszło do zdarzenia, do policyjnego auta akurat wsiadał funkcjonariusz - mówi rzeczniczka kutnowskiej komendy [...] W tym zdarzeniu ucierpiały trzy osoby, które wymagały hospitalizacji: to kierowca opla, który znajdował się w momencie wypadku w radiowozie, oraz dwoje pasażerów ze skody, której kierowca najpewniej doprowadził do zdarzenia - informuje podkomisarz Edyta Machnik.

Rozpędzona Skoda zderzyła się z pojazdami stojącymi na poboczu. Był wśród nich m.in. policyjny radiowóz, obsługujący właśnie kolizję.

Wideo. Kierowca mało nie potrącił policjanta.

Na nagraniu dokładnie widać, jak samochód minął o włos policjanta znajdującego się na drodze. Funkcjonariusz może mówić o ogromnym szczęściu.

Zobacz także:

1.TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia

2. Największy transfer w historii futbolu był o włos? Dyrektor sportowy potentata przerwał milczenie

3. Spektakularne nagranie pościgu za kierowcą BMW. Mężczyzna miał sporo na sumieniu

4. Kierowco, już wkrótce istotne zmiany w przepisach. Ciężej będzie stracić swoje prawo jazdy

5. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Gamingowy kombajn do gier - ASUS ROG ZEPHYRUS G14 TEST I RECENZJA!

Następny artykuł