Wiadomości - wypadek na A4
Źródło: zDrogi.pl

Dwa wypadki na A4. Kierowcy utknęli w korkach na autostradzie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Sierpnia 2020

Wiadomości z autostrady A4. Doszło do wypadku, w którym udział brały cztery ciężarówki. kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu doszło do innego zdarzenia drogowego. Trasa w kierunku Legnicy stoi.

Na A4 pod węzłem Kostomłoty doszło do zderzenia kilku ciężarówek. Według informacji „Gazety Wrocławskiej” kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu doszło do wypadku, w którym brał udział samochód osobowy oraz ciężarówka.

Wiadomości z A4, Kierowcy jadący w kierunku Legnicy utknęli w korkach na autostradzie.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Przed węzłem Kostomłoty w kierunku granicy państwa doszło rano do zderzenia czterech ciężarówek. Wskutek wypadku trasa jest zablokowana, a utrudnienia potrwają przynajmniej trzy godziny.
Dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że w wypadku na A4 brały udział cztery ciężarówki jadące w kolumnie. Z niewiadomych przyczyn najechały na siebie.

Droga jest zablokowana i utrudnienia potrwają jeszcze przynajmniej trzy godziny. Aby ominąć zator, należy zjechać z trasy na węźle Kąty Wrocławskie.

Wiadomości z drogi - Korki na autostradzie A4 w kierunku Legnicy są coraz większe.Utrudnienia potrwają przynajmniej trzy godziny.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł