Wiadomości ze świata. Tragiczny wypadek polskiego busa w Niemczech
Źródło: zDrogi.pl

Dramatyczne wiadomości. W Niemczech doszło do tragicznego wypadku, ofiarami mogą być Polacy. Pięć osób zginęło.

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
7 Października 2020

Wiadomości płynące z Niemiec są wstrząsające. Na autostradzie A1 doszło do zderzenia busa z ciężarówką. W wypadku zginęło 5 osób. Pojazdem z polskimi tablicami najprawdopodobniej podróżowali Polacy.

W nocy transporter jadący w kierunku Osnabrück zderzył się z ciężarówką. Do zdarzenia doszło między Wildeshausen-Nord i Wildeshausen-West. Pojazd niemal wjechał pod naczepę ciągniętą przez TIR-a.

Pięciu pasażerów Transportera z polskimi tablicami rejestracyjnymi zginęło.

Wiadomości. Tragiczny wypadek polskiego busa w Niemczech. pięć osób zginęło

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce, nie byli w stanie zidentyfikować ciał ofiar. Pasażerowie pojazdu zostali dosłownie zmiażdżeni - udało znaleźć się raptem 2 spośród 5 ciał.

Do wypadku doszło w Niemczech na autostradzie A1. Według informacji opublikowanych przez niemieckie media w okolicy miejscowości Wildeshausen wypadkowi miał ulec pojazd z polskimi tablicami rejestracyjnymi.
Polska rejestracja sugeruje, że ofiarami prawdopodobnie mogą być Polacy. Siła zderzenia była na tyle ogromna, że auto zostało niemal doszczętnie zniszczone.

Wiadomości podawane przez BIld sugerują, że pojazdem podróżowali Polacy

Według wstępnych doniesień przekazanych przez serwis Bild bus miał wjechać w jadącą ciężarówkę z pełną prędkością. Na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych śladów hamowania.

Prawdopodobnie kierowca jechał znacznie szybciej od ciężarówki i nie zdążył zareagować. Niecały kilometr dalej prowadzone są prace drogowe, a w pobliżu znajdował się plac budowy oraz zwężenie jezdni.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł