Warszawa autobus linii 724
Źródło: Warszawa Wikia

Warszawa - Pasażerka wyrwała kierowcy autobusu kluczyki

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
1 Września 2020

Warszawa. Pasażerka autobusu linii 724 uniemożliwiła pijanemu kierowcy autobusu kontynuowanie jazdy. Kobieta bez wahania zabrała mężczyźnie kluczyki. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol policji potwierdził, że kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Kierowca autobusu miejskiego miał w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu - informuje Komenda Stołeczna Policji. Wcześniej jedna z pasażerek uniemożliwiła mu dalszą jazdę, zabierając kluczyki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 31 sierpnia po godzinie 15 przy ul. Wąwozowej w Warszawie. Jedna z pasażerek autobusu linii 724 zaniepokoiła się podejrzanym zachowaniem kierowcy autobusu.

Warszawa. Kierowca autobusu zatrzymany przez pasażerkę. Miał ponad dwa promile.

Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodzeDramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodzeCzytaj dalej

„Pasażerka zaniepokojona zachowaniem mężczyzny zgłosiła policji ten fakt. Podjęła również kroki wyprzedzające, polegające na uniemożliwieniu dalszej jazdy kierowcy” - powiedział w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.
Patrol policji, który został wezwany na miejsce, zatrzymał kierowcę autobusu.

„Należy podkreślić jedną rzecz, że od kilku tygodni kontrolujemy wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego kierujących. Kontrolujemy ich przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa pasażerów. Jednak ta sytuacja pokazuje, że niestety nie brakuje osób nieodpowiedzialnych” - podkreślił rzecznik. Pochwalił również reakcję pasażerki.

Warszawa. Stołeczna Komenda Policji chwali zachowanie pasażerki.

„Cała sytuacja jest o tyle kuriozalna, że biorąc pod uwagę, chociażby kontrole, które są prowadzone, ale również biorąc pod uwagę to, jak reaguje społeczeństwo, jest rzeczą trudną do wytłumaczenia, że w dalszym ciągu mogą pojawić się kierujący środkami komunikacji publicznej, którzy narażają nie tylko swoje bezpieczeństwo, ale także bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego” - dodał Marczak.

Zobacz także:

1. Wideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowym
2. Wideo - Przeciął trzy pasy, wyjeżdżając z IKEA w Krakowie. Wjechał wprost przed BMW
3. Wideo - Cwaniak roku. Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł
4. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju
5. Wideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzysta
6. Powalające nagranie ze Śląska. Mężczyzna wysiadł z samochodu. To co zrobił później, przechodzi pojęcie

Gamingowy kombajn do gier - ASUS ROG ZEPHYRUS G14 TEST I RECENZJA!

Następny artykuł