Ukrainka zdewastowała parking pod Carrefourem w Łodzi
Źródło: https://expressilustrowany.pl/

Ukrainka chciała sobie przypomnieć, jak się prowadzi auto. Z marnym skutkiem

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Września 2020

Ukrainka, po sześcioletniej przerwie, postanowiła odświeżyć sobie umiejętność prowadzenia auta. Wraz z partnerem zorganizowali sobie nocne jazdy doszkalające na parkingu Carrefoura w Łodzi. Efekt? Zdewastowane auto i trzy wiaty na wózki sklepowe.

Parking pod łódzkim Carrefourem przy ul. Kolumny wyglądał jak huraganie. Za zniszczeniami stał jednak inny żywioł - kobieta. 25-letnia Kobieta chciała sobie przypomnieć, jak prowadzić auto. Wiele wskazuje na to, że faktycznie sporo zapomniała...

Ukrainka zdemolowała trzy sklepowe wiaty i auto, które stało w tym czasie na parkingu. Pracownicy łódzkiego marketu w poniedziałek rano musieli być mocno zdziwieni.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Marketowe wiaty służące do przechowywania wózków były totalnie zniszczone.

Zdjęcia zniszczeń opublikowane zostały na portalu https://expressilustrowany.pl/.

Ukrainka zdewastowała parking pod CarrefouremUkrainka zdewastowała parking pod Carrefourem
https://expressilustrowany.pl/


Młoda kobieta wraz se swoim partnerem zorganizowali sobie nocne jazdy doszkalające. Sześcioletnia przerwa od kierownicy zakończyła się zdemolowaniem sklepowego parkingu. 25-letnia Ukrainka za kierownicą Skody Octavii zdewastowała trzy wiaty i zaparkowanego obok Citroena. Niedługo później na miejscu pojawiła się policja.

Ukrainka zdewastowała parking pod CarrefouremUkrainka zdewastowała parking pod Carrefourem
https://expressilustrowany.pl/


25-latka oraz jej partner (również obywatel Ukrainy) byli trzeźwi.

- Kobieta nie miała przy sobie dokumentu prawa jazdy. Policjanci sprawdzają, czy faktycznie je posiada. Poza tym odpowie za brak pasów (były przepięte za siedzeniem kierowcy), spowodowanie kolizji oraz zniszczenie mienia - wyjaśniła „Dziennikowi Łódzkiemu” Jadwiga Czyż z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Na chwilę obecną nie oszacowano jeszcze szkód wyrządzonych przez kobietę. Zdecydowanie taniej jednak było wykupić jazdy w ośrodku.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł