TVN Turbo - prezenter zatrzymany przez CBA
Źródło: TVN Turbo

Prowadzący program w TVN Turbo zatrzymany przez CBA

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
21 Października 2020

TVN nie odniósł się jeszcze do kwestii zatrzymania jednego z prezenterów programu należącego do stacji. Wiadomo, że Marek K. jest jedną z siedmiu osób, które zostały zatrzymane.

Marek K. pseudonim "fryzjer" to były złodziej, który wspólnie z byłym policjantem prowadził program "Złodzieje" na antenie TVN Turbo.

Wspólnie wyjaśniali w nim, jak działają typowi przestępcy i radzili, w jaki sposób uniknąć kradzieży.

TVN Turbo - program "Złodzieje" pokazywał widzom, jak działają przestępcy

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Wiele wskazuje na to, że prowadzący nie odciął się od mrocznej przeszłości i znów wpadł w konflikt z prawem. Według portalu wpolityce.pl jest on jedną z siedmiu osób, które w ostatnim czasie zostały zatrzymane przez CBA.

Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało, że funkcjonariusze z oddziału w Rzeszowie z prokuraturą prowadzą śledztwo w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej. Przestępcy powoływali się w swojej działalności na wpływy w instytucjach publicznych, w tym w organach ścigania i w spółkach skarbu państwa.

TVN Turbo. Jeden z prezenterów popularnego programu zatrzymany przez CBA

13 października na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego zatrzymano siedem osób. Wśród nich jest Marek K. - jeden z gospodarzy programu „Złodzieje” emitowanego na TVN Turbo. Stacja nie komentuje tej informacji.

Czterem zatrzymanym ogłoszono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, mającej na celu popełnianie przestępstw płatnej protekcji oraz przyjęcia korzyści majątkowych o wartości co najmniej 1 mln 300 tys. zł. i obietnic wręczenia korzyści majątkowych w wysokości kilkudziesięciu milionów złotych. Zatrzymanym przedsiębiorcom prokurator przedstawił zarzuty wręczenia korzyści majątkowych w zamian za podjęcie się bezprawnego załatwienie spraw - głosi komunikat CBA.

Wobec sześciu zatrzymanych osób, na wniosek prokuratury, sąd zastosował tymczasowy trzymiesięczny areszt, sprawa jest rozwojowa.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł