Tragedia w wigilijny poranek
Źródło: Policja.pl

Śmiertelny wypadek w Wigilię. W Jeżowie na DK 72 potrącono pieszego

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Grudnia 2020

Tragedia w wigilijny poranek. Zginął mężczyzna. Do wypadku doszło na 138 kilometrze trasy Brzeziny-Rawa Mazowiecka. Pieszy został potrącony przez samochód. Policja pod nadzorem prokuratora zabezpiecza ślady z miejsca wypadku i próbuje ustalić okoliczności oraz przebieg zdarzenia.

W wigilijny poranek 24 grudnia doszło do śmiertelnego wypadku. Jak informują służby, pierwsza informacja o zdarzeniu pojawiła się około godziny 7. Zgłoszenie dotyczyło potrącenia pieszego na drodze krajowej nr 72.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie wysłano straż pożarną oraz policję. Funkcjonariusze potwierdzili informację o wypadku. - Do zdarzenia doszło na 138. kilometrze trasy Brzeziny - Rawa Mazowiecka. Na DK 72 w miejscowości Jeżów kierowca samochodu osobowego potrącił pieszego - przekazał w rozmowie z PAP Hubert Graczyk z Punktu Informacji Drogowej w Łodzi.

Tragedia w wigilijny poranek. Zginął pieszy

Na miejsce wezwano także lekarza pogotowia ratunkowego. Ten stwierdził zgon pieszego - mężczyzna zginął na miejscu.

Na ten moment nie wiadomo, czy kierowca, który potrącił pieszego, był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Policja pod nadzorem prokuratora zabezpiecza ślady z miejsca wypadku i próbuje ustalić okoliczności oraz przebieg zdarzenia.
Jak informowały służby, DK 72 w Jeżowie była nieprzejezdna w obu kierunkach. Utworzyły się spore korki. Policjanci wytyczyli objazdy przez miejscowość Jasienin.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Tragedia w Bażanowicach. Zginął 27-latek

Do innego śmiertelnego wypadku w Wigilię doszło w Bażanowicach (woj. śląskie): W wypadku, do którego doszło na Śląsku Cieszyńskim o godz. 13:30 zginął kierowca jednego z samochodów. Mimo akcji ratowniczej, życia 27-latka nie udało się uratować.
Kierowca Renault Megane stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym naprzeciwka samochodem Renault Espace.

27-latek zmarł po przetransportowaniu do szpitala. W szpitalu przebywają jeszcze 3 osoby (dwóch pasażerów i 53-letni kierowca Renault Espace). Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł