Tragedia w Brzozowie - Ojciec potrącił córeczkę
Źródło: MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Tragedia na Mazowszu - Ojciec przypadkowo zabił córeczkę

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
16 Października 2020

Tragedia w Brzozowie pod Sochaczewem. 2-letnia dziewczynka zginęła pod kołami auta dostawczego. Za kierownicą pojazdu siedział jej ojciec. Reanimacja dziecka trwała około godziny.

W Brzozowie na Mazowszu doszło do tragicznego w skutkach i wstrząsającego wypadku. Mężczyzna podczas cofania samochodem dostawczym przypadkowo potrącił swoją 2-letnią córeczkę.

Tragedia w Brzozowie. Dziewczynka miała dwoje rodzeństwa.

Do tragedii doszło w środę (14 października) ok. godz. 10 w Brzozowie pod Sochaczewem.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Tragedia. Mężczyzna potrącił własną córkę

Mężczyzna cofał autem dostawczym na terenie prywatnej posesji i nie zauważył, że za pojazdem znajduje się jego 2-letnia córka. Podczas wykonywania manewru kierowca potrącił dziewczynkę.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe i śmigłowiec LPR. Jak podaje portal e-sochaczew.pl, reanimacja dziewczynki trwała ok. godziny, ale niestety dziecka nie udało się uratować.

Okoliczności tragedii wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł