Tesla
Źródło: Carsscoops

Deszcz szkodliwy dla Tesli. Kierowcy muszą uważać podczas jazdy w złych warunkach pogodowych

Piotr DutkaPiotr Dutka
23 Października 2020

Tesla słabo wytrzymuje opady deszczu? Amerykański producent ostrzega swoich sympatyków. Kierowcy muszą uważać podczas jazdy w złych warunkach pogodowych. Elon Musk przestrzega przed groźną wadą konstrukcyjną.

Tesla słabo radzi sobie z deszczem? Elon Musk ostrzega kierowców. Deszcz jest groźny dla samochodów amerykańskiego producenta.

Tesla, producent elektrycznych samochodów, który w dzisiejszym świecie jest po prostu na topie. Jednak na obrazie amerykańskiej firmy powstała znacząca rysa, która znacząco rzutuje na postrzeganiu jej na motoryzacyjnym rynku.

Dzisiaj grzeje:

1. Pirat drogowy w BMW kontra grupa SPEED. Mężczyzna stracił swoje uprawnienia

2. Potrącił kobietę w ciąży i jej trzyletnią córkę. Matka zmarła, dziecko w stanie krytycznym walczy o życie

3. Rząd szykuje specjalne mandaty dla rodziców. Wystarczy, że dziecko w szkole zrobi jedno

Ekscentryczny SEO firmy przestrzega. , że wada konstrukcyjna Modelu 3 może spowodować… odpadnięcie tylnego zderzaka podczas jazdy w ulewnym deszczu. Jedynym słowem adekwatnie oddającym komizm tej sytuacji jest po prostu BEZ KOMENTARZA.

Pierwsze doniesienia właścicieli o odpadających zderzakach Modelu 3 podczas deszczu pojawiły się dawno temu. A dokładniej w pierwszej połowie 2018 roku.

Problem znacząco nasilił się w ostatnich tygodniach. Zgłaszano coraz więcej problemów oraz przypadków, przez co amerykański producent musiał przyjrzeć się o co tak naprawdę chodzi. Ostatecznie Elon Musk przyznał, że faktycznie ich samochód ma wadę konstrukcyjną.

Tesla uszkodzenia podczas deszczu

– W rzadkich przypadkach, niektóre komponenty pojazdów Modelu 3 zbudowanych w fabryce w Fremont przed 21 maja 2019 roku, mogą ulec uszkodzeniu przez stojącą na drodze wodę. W tych przypadkach tylna część zderzaka może odłączyć się od pojazdu. Uszkodzone mogą zostać też uprzęże i/lub elementy mocowania nadwozia. Ten dokument wyjaśnia, że uszkodzenia spowodowane w tych przypadkach są objęte gwarancją.

Motorniczy znalazł sposób na cwaniaka w BWM. Takiego rozwiązania nie spodziewał się nikt - WideoMotorniczy znalazł sposób na cwaniaka w BWM. Takiego rozwiązania nie spodziewał się nikt - WideoCzytaj dalej

Niektórzy odnieśli się do powyższej wypowiedzi, skutecznie punktując markę. Wielu właścicieli miało problem ze swoim autem wyprodukowanym grubo po podanym terminie. Jeden z właścicieli, który zgłosił taką sprawę, wydał na naprawdę 3800 dolarów.

Zobacz także:

1. Pilny komunikat dla Polaków. Zacznie się 1 listopada, trzeba wiedzieć

2. Kamera nagrała, co dziecko robi z psem za zamkniętymi drzwiami. Rodzice zaniemówili na widok nagrania

3. Ten wypadek po prostu przeraża. Dwa TIR-y dosłownie zmiażdżyły osobowe BMW

4. Kuriozalny podatek nałożony na Diesla i benzynę. Odczują go setki tysięcy kierowców

5. Nietypowa pielgrzymka na A4. Szedł na kolanach do Częstochowy. Został zatrzymany przez policję

6. Biedronka czynna w każdą niedzielę. Sieć znalazła niesamowity sposób na obejście zakazu

Następny artykuł