Tesla
Źródło: tesla

Tesla szuka chętnych do pracy w Warszawie. Elon Musk zmodernizuje polską energetykę?

Piotr DutkaPiotr Dutka
17 Października 2020

Każdy z nas dobrze zna nazwę Tesla. Kojarzy się nam ona z elektryfikacją, prestiżem oraz z osobą ekscentrycznego właściciela Elona Muska. Teraz amerykańska marka zatrudni czterech pracowników nad Wisłą: menedżera klienta, serwisanta, mechanika i doradcy ds. części. Ciekawa oferta

Tesla rekrutuje pracowników w naszym kraju. Czterech specjalistów pilnie poszukiwanych. Elon Musk zrewolucjonizuje polską energetykę?

Szczerze powiedziawszy są to bardzo ciekawe informacje. Oferty pracy prosto od Tesli są po prostu ekskluzywne, pod każdym względem. Menedżer klienta ma się zajmować sprzedażą do biznesu i leasingiem. Zadaniem doradcy będzie zarządzenie częściami Tesli, ale również wsparciem technicznym. Mechanik będzie odpowiedzialny za naprawy Tesli jeżdżących po polskich drogach, a serwisant za ładowarki, które uzupełniają ich akumulatory. Proste!

Dzisiaj grzeje:

1. Kilkadziesiąt tysięcy Mustangów wraca do zagrody. Ford ogłasza masową akcje naprawczą

2. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

Szczęśliwa czwórka, znajdzie się pod skrzydłami spółki Tesla Poland, którą motoryzacyjny gigant zarejestrował u nas pod koniec 2018 roku. Stanowiska pracy w pewnym sensie łączą się z deklaracjami części firm, które ogłaszają chęć odejścia od tradycyjnych metod. tj. węgla.

Bugatti Veyron o mocy 1001 KM zmierzyło się ze starym BMW M5. Rezultat zaskakuje - WideoBugatti Veyron o mocy 1001 KM zmierzyło się ze starym BMW M5. Rezultat zaskakuje - WideoCzytaj dalej

Na ten moment oferty pracy dotyczą jedynie strefy motoryzacyjnej, jednak bardzo możliwe, że już wkrótce dojdzie do znaczącej zmiany. Może to być pierwszy krok w kierunku szerszej obecności kalifornijskiej firmy w Polsce.

Na razie są to oczywiście jedynie spekulacje. Tesla nie przyznała, że byłaby zainteresowana szerszą współpracą z Orlenem czy PGNiG. Wszystko to melodia przyszłości. Mamy nadzieję, że nie odległej.

Zobacz także:

1. Koniecznie sprawdź skład swojego szamponu. Naukowcy odkryli, że jeden składnik jest bardzo szkodliwy dla zdrowia

2. Wirusolog ujawnił, kiedy możemy spodziewać się kolejnego osłabienia COVID-19. Polacy będą załamani

3. Miał być piękny materiał promujący nową ekspresówkę. Wyszedł dowód kradzieży

4. Przyłapano nietypową karetkę. W służbie zdrowia jest aż tak źle?

5. Eksperci nie mają żadnych wątpliwości. Dalsze restrykcje będą sprzyjać spadkom cen paliw

6. Nieprawdopodobna wpadka w TVP Info. Po telefonie od widza prowadzący nie mieli pojęcia, co powiedzieć

Następny artykuł