Tesla
Źródło: Photo by Tesla

Praca marzeń. Tesla oferuje etat w fabryce za kilkanaście tysięcy złotych

Piotr DutkaPiotr Dutka
7 Listopada 2020

Tesla, czyli amerykańska marka produkująca samochody elektryczne opublikowała bajeczne ogłoszenie. Mowa o pracy w fabryce, za którą można otrzymać kilkanaście tysięcy złotych. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że rozmowę kwalifikacyjną będzie przeprowadzał sam Elon Musk.

Tesla i jej super oferta pracy. Kilkanaście tysięcy złotych za prace w fabryce. Rozmowę przeprowadzi sam Elon Musk.

Tesla powoli inwestuje na rynku europejskim. Finalizuje swoją fabrykę w niemieckiej miejscowości Gruenheide i szuka do niej pracowników. Warto podkreślić, że jest ona ulokowana około 50 kilometrów od granicy z Polską, więc najpewniej wielu naszych rodaków będzie mogło być w niej zatrudnionych.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramat na drodze. Kierowca staranował policjanta, który chciał go ukarać za brak maseczki

2. Już pewne, rzecznik rządu potwierdza. Chodzi o swobodne przemieszczanie się

3. Jeden z naszych sąsiadów zamyka granice dla Polaków. Jesteśmy na liście wysokiego ryzyka

Nie od dziś wiadomo, również że Elon Musk, CEO amerykańskiej firmy jest osoba bardzo ekscentryczną a zarazem bardzo interesującą. W taki sposób zachęcił również ludzi do składania swojego CV. Sam przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne.

Miliarder przyleciał na lotnisko Berlin Brandenburg. Choć początkowo mówiło się, że to zwykła, rutynowa kontrola, to jednak w miarę upływu czasu wyszło na jaw dlaczego tak naprawdę odwiedził naszych zachodnich sąsiadów. Oczywiście chodzi o proces rekrutacyjny nowych pracowników.

Straszliwy wypadek. Siła uderzenia była tak duża, że auto rozpadło się na dwie częściStraszliwy wypadek. Siła uderzenia była tak duża, że auto rozpadło się na dwie częściCzytaj dalej

Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Natychmiastowa reakcja dziesiątek tysięcy osób, które chętnie podejmą pracę w fabryce Tesli.

Nie tylko okazja poznania Muska jest niezwykle ciekawa. Sama oferta pracy jest po prostu bardzo korzystna. Tesla potrzebuje 7 tysięcy pracowników. Według Jochema Freyera, czyli szefa miejscowej agencji pracy, początkowe wynagrodzenie w Tesli wynosić będzie 2700 euro miesięcznie. Nic tylko składać CV.

Zobacz także:

1. Stało się, stan wyjątkowy od poniedziałku w całym kraju. Ważna zagraniczna wiadomość dla podróżnych chcących odwiedzić rajski kraj

2. B. Senator Platformy Obywatelskiej nie żyje. Przegrał walkę z koronawirusem

3. Wielka afera w polskim sporcie. Znany lekkoatleta przyłapany na dopingu, to może być koniec marzeń o Igrzyskach w Tokio

4. Gdańsk. Tramwaj wypadł z torów i uderzył w osobówkę - Wideo

5. Ten przystanek pod Olsztynem robi furorę w internecie. Miło się czeka na autobus

6. Tragiczne wieści z samego rana. Nie żyje wschodząca gwiazda futbolu, przerażający wypadek

7. Wyjątkowe odkrycie archeologów zmienia wszystko. Prehistoryczne kobiety też polowały na grubą zwierzynę

Następny artykuł