Subaru dachowało na ulicy Jutrzenki
Źródło: YouTube: Wawa Hot News 24 Wawa Hot News 24

Subaru dachowało w Warszawie na ul. Jutrzenki. Moment wypadku na filmie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
8 Lutego 2021

Subaru dachowało na ulicy Jutrzenki w Warszawie. Sprawcą wypadku była kierująca Citroenem, która jadąc ulicą Jutrzenki, wykonywała manewr lewoskrętu na parking i nie ustąpiła pierwszeństwa. W wyniku zderzenia Subaru dachowało, uszkodziło latarnię. Nikomu nic się nie stało - kierowcy byli trzeźwi.

Moment zderzenia Subaru z Citroenem nagrała kamera samochodowa, która zamontowana była w kabinie japońskiego auta. Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, to szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia doszło w piątek rano (5 lutego) w Warszawie na ulicy Jutrzenki.

Subaru w wyniku zderzenia dachowało i uszkodziło latarnię.

- "Kierująca Citroenem, jadąc ulicą Jutrzenki od ronda, wykonywała manewr lewoskrętu na parking i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka Subaru Impreza. W wyniku zderzenia Subaru dachowało, uszkodziło latarnię" - relacjonuje portal Wawa Hot News 24.

Kierowca Subaru po dachowaniu opuścił samochód o własnych siłach. Nie wymagał pomocy ratowników medycznych.

"Kierowcy byli trzeźwi. Wstępnie możemy mówić o wymuszeniu pierwszeństwa przez jednego z kierujących. Policjanci nadal pracują jednak na miejscu i analizują, jak doszło do tego zdarzenia - stwierdziła Irmina Sulich z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Z analizy nagrań wynika jednak, że kierowca Subaru też nie był bez winy i prawdopodobnie jechał ze zbyt dużą prędkością.

Świadczyć może tempo mijania obiektów na nagraniu, wyraźnie słyszalny zawór upustowy turbiny, jak i samo zachowanie auta po uderzeniu w Citroena.

Na miejscu wypadku działali strażacy z JRG 2 w Warszawie oraz policja.

Subaru dachowało. Wideo zamieszczamy poniżej:

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł