Samochód Kordiana doszczętnie spalony
Źródło: fot. Wacław Cieślik

Ogromny dramat znanego piosenkarza. Jego samochód został całkowicie spalony

Piotr DutkaPiotr Dutka
25 Lipca 2020

Cytując znane polskie przysłowie, nieszczęścia chodzą po ludziach. Nie zależnie od tego, czy jesteśmy zwykłymi obywatelami, czy też gwiazdami sceny, prawdziwa tragedia może zdarzyć się każdemu. Nieszczęśliwa sytuacja przytrafiła się gwieździe disco polo. Doszło do doszczętnego spalenia jego samochodu.

Samochód znanego piosenkarza został kompletnie spalony. Wielka tragedia gwiazdy Disco Polo

Spalenie samochodu zawsze wiąże się z bardzo negatywnymi odczuciami. Taka niezbyt pozytywna sytuacja przydarzyła się Wacławowi Cieślikowi, szerszej publice znanego jako Kordian. Jego piosenki są rozpoznawalne nawet poza środowiskiem Disco Polo. Weselne hity zajmują wysokie miejsca na weselnych listach przebojów.

Samochód gwiazdy Disco Polo został kompletnie spalonySamochód gwiazdy Disco Polo został kompletnie spalony

Samochód gwiazdy Disco Polo zostało podpalone

Znany piosenkarz w ostatnim czasie podzielił się, ze swoimi fanami bardzo smutną informacją. Wynika z niej, że pojazd należący do wokalisty został całkowicie spalony. Zdjęcie, które artysta podzielił się w sieci, pokazuje ogrom strat. Pojazd nie nadaje się do niczego.

Karambol w Szczecinie. Zginęło aż sześć osób - Sprawcy grozi długa odsiadkaKarambol w Szczecinie. Zginęło aż sześć osób - Sprawcy grozi długa odsiadkaCzytaj dalej

Według piosenkarza za taki stan rzeczy odpowiedzialna jest osoba, którą kierowała prawdziwa zazdrość. To w głównej mierze to spowodowało totalne spalenie pojazdu.

Zobacz także:

1. Kierowco, musisz bardzo uważać. Nie tylko policja będzie mogła zabrać Ci prawo jazdy

2. Leciwy maluch „wpadł” w ręce policji. Starszy Pan musiał się gorzko tłumaczyć

3. Kierowca TIR-a myślał, że nikt nie zauważy. ITD wyprowadziło go z błędu. Dostał gigantyczny mandat

4. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

5. Kultowe Ferrari F40 kompletnie zniszczone podczas jazdy próbnej. Pechowy kierowca ma na sumieniu auto warte prawdziwą fortunę

Następny artykuł