Samochód został dosłownie pożarty przez lawę
Źródło: Storyful Rights Management

Wideo - Śmiertelnie groźny incydent. Żywioł zniszczył samochód w rekordowym tempie

Piotr DutkaPiotr Dutka
4 Sierpnia 2020

Hawaje to dla wielu osób miejsce, gdzie życie to prawdziwa sielanka. Plaże, krystalicznie czysta woda. Po prostu raj na ziemi, bez żadnych wad. Jednak zawsze znajdą się jakieś minusy. Nawet takie miejsce jak Hawaje w jednej chwili z prawdziwego raju na ziemi, mogą stać się prawdziwym piekłem.

Samochód został roztopiony przez lawę w okamgnieniu. Śmiertelnie groźny incydent

Hawaje, przez wielu ludzi uznawane są na prawdziwy raj na ziemi. Niestety mieszkając tam na co dzień, prawdziwie niebiańskie warunki zmieniają się w piekło.

Jest to także najdroższy ze Stanów w USA, dodatkowo borykający się z wieloma problemami naturalnymi. Mowa o termitach oraz karaluchach, które w klimacie tropikalnym rozwijają się w zawrotnym tempie.

Maseczka w samochodzie albo bardzo surowy mandat. Ministerstwo Zdrowia zapowiada masowe kontrole kierowcówMaseczka w samochodzie albo bardzo surowy mandat. Ministerstwo Zdrowia zapowiada masowe kontrole kierowcówCzytaj dalej

Innymi istotnymi problemami są czynne wulkany, które skutecznie przeszkadzają rdzennym mieszkańcom w spokojnym, błogim życiu. Erupcja może wyrządzić wiele szkód, zagrażając życiu wielu ludzi.

Na poniższym nagraniu przedstawiona została niezwykle destrukcyjna siła, jaką posiada magma prosto z wulkanu. Żeby stopić samochód osobowy, potrzebowała dosłowne chwili.

Zobacz także:

1. Zabił własne dziecko - Ojciec zaproponował dla siebie karę, prokurator się zgodził

2. Policja się nie patyczkuje. Wakacyjny rekord zatrzymanych uprawnień. Jeszcze więcej kierowców straci swoje prawo jazdy

3. Wideo-Koszmarny wypadek na A4. Kierowca osobówki dostał zawału podczas jazdy autostradą

4. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

5. Cristiano Ronaldo kupił auto marzeń za... Cena po prostu zwala z nóg.

Następny artykuł